Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 4. krog 25.09.16
   TEKMA: Zreče - NK Vransko 1 : 5 1 : 2
   Kraj: Zreče - Zreče    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Pahole Jože
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime Rojen
  1  Goršek Žan (V) 20.07.04
  2  Tiganj Almin 07.04.05
  4  Marzidošek Aljaž 16.07.05
  7  Bezjak Nejc 15.09.06
  9  Sadek Rok (K) 08.09.04
  10  Podgrajšek Aljaž 10.02.05
  11  Hren Matevž 10.04.06
  14  Obrul Anže 30.04.04
  15  Filipič Kristjan 17.09.05
  16  Vodeb Dorian 17.04.04
  17  Herman Enej 31.01.06
  18  Gričnik Gregor 05.05.05
   NK Vransko
Priimek in ime Rojen
  2  Brglez Iza 29.05.04
  3  Grabner Žan 09.02.04
  5  Paulič Samo 20.02.04
  6  Štancer Andraž 09.03.05
  7  Praprotnik Lovro 15.03.05
  9  Pirnat Lan 18.11.04
  10  Mojzeš Pascal 03.03.04
  11  Beršnjak David (K) 09.02.04
  12  Bajde Samo (V) 04.03.04
  13  Božič Luka 17.05.06
  14  Turecki Gal 29.07.05
  16  Poljanšek Aleš 14.04.05
  17  Aleš Kristjan 17.02.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zreče
   Dejić Dejan
   NK Vransko
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   Zreče
   1 : 1 9 - Sadek Rok (14')
   NK Vransko
   0 : 1   13 - Božič Luka (2') 
   1 : 2   17 - Aleš Kristjan (29') 
   1 : 3   5 - Paulič Samo (42') 
   1 : 4   11 - Beršnjak David (44') 
   1 : 5   11 - Beršnjak David (52') 
   OPOMINJANI
   Zreče
   NK Vransko
   IZKLJUČENI
   Zreče
   NK Vransko
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
   NK Vransko
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan