Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 4. krog 25.09.16
   TEKMA: NK Šoštanj - Rudar Velenje B 1 : 2 1 : 0
   Kraj: Šoštanj - Široko    Gledalcev: 60
   1. sodnik: Gajić Tomislav
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime Rojen
  1  Ledinek Nik (V) 24.10.05
  2  Xhoxhaj Anid 02.04.05
  3  Andrejc Mark 02.07.05
  4  Strmčnik Denis 25.02.04
  5  Pusovnik Blaž (K) 13.04.04
  6  Goršek Erik 26.11.04
  7  Lamešić Denis 25.12.05
  8  Nahtigal Klemen 06.11.05
  9  Avdić Elmir 10.03.05
  10  Menih Dokl Jošt 14.09.05
  11  Tonkli Alex 16.08.05
  12  Jelenko Tjaš (V) 29.08.05
  15  Kavšak Ožbej 07.09.04
   Rudar Velenje B
Priimek in ime Rojen
  1  Reberšak Ježovnik Niklas (V) 09.08.06
  3  Hodžić Bajro 15.08.05
  5  Bulajić Leon 10.03.05
  6  Dedić Elmas 29.09.05
  7  Mujičić Sinaj 17.05.05
  9  Šišarica Alex 03.03.05
  10  Pavić Marcel 28.01.05
  11  Ibrahimović Dino (K) 24.08.04
  13  Anić Juriy 18.10.05
  14  Meža Miha 16.08.04
  17  Supovec Anej 26.08.05
  19  Agim Ameti 19.06.05
  21  Krehmić Benjamin 28.06.05
  23  Jovanović Lan (V) 14.03.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šoštanj
   Cafuta David
   Rudar Velenje B
   Dedič Rusmin
   STRELCI
   NK Šoštanj
   1 : 0 4 - Strmčnik Denis (28')
   Rudar Velenje B
   1 : 1   11 - Ibrahimović Dino (33') 
   1 : 2   17 - Supovec Anej (48') 
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
    11 - Tonkli Alex (42')
   Rudar Velenje B
    6 - Dedić Elmas (36')
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   Rudar Velenje B
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan