Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 3. krog 18.09.16
   TEKMA: ND Polzela - NK Ljubno 3 : 0 0 : 0
   Kraj: Polzela - Športni park Breg pri Polzeli    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Božičevič Bor
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Polzela
Priimek in ime Rojen
  1  Račnik Urh (V) 16.06.04
  2  Puncer Aljaž Žan 28.09.04
  3  Popović Alen 20.08.04
  4  Svatina Krištof 30.09.04
  5  Ocvirk Jan Matjaž 29.11.04
  6  Temaj Egzon 30.01.04
  7  Šljivar Mirza (K) 16.01.04
  8  Mak Gašper 08.08.05
  9  Marsel Tian 18.02.06
  10  Novak Jure 12.04.05
  13  Zelenović Aljoša 10.09.04
  19  Sonjak Lan 04.12.04
  20  Satler Vid 18.06.04
   NK Ljubno
Priimek in ime Rojen
  1  Štiglic Denis (V) 17.04.05
  2  Naglič Valentin 15.02.05
  3  Vincek Nik 12.09.04
  4  Lemež Anej 22.08.05
  5  Jeraj Kimi 20.04.05
  6  Arnič Patrik 14.04.04
  7  Poličnik Maks 20.07.05
  8  Maurič Matevž 25.05.04
  10  Klačko Lik Filip 18.10.05
  11  Presečnik Matic 01.06.05
  13  Vodušek Miha 18.12.04
  14  Gluk Jošt 20.02.05
  15  Prislan Nik 18.02.04
  16  Rezoničnik Urh (K) 09.11.04
  17  Zamernik Rok 03.03.05
  18  Suljanovič Jan 11.12.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   NK Ljubno
   Solar Lenart
   STRELCI
   ND Polzela
   1 : 0 7 - Šljivar Mirza (43')
   2 : 0 10 - Novak Jure (53')
   3 : 0 7 - Šljivar Mirza (58')
   NK Ljubno
   OPOMINJANI
   ND Polzela
   NK Ljubno
    7 - Poličnik Maks (42')
   IZKLJUČENI
   ND Polzela
   NK Ljubno
   MENJAVE
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
   NK Ljubno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
15. krog 18.03.17
Maribor B : Mons Claudius 2 : 1
NK Rogaška : NK Dravograd 2 : 2
S.Rojko Dobrovce : NK Šampion 1 : 0
Korotan Prevalje : NK Šmarje pri Jelšah 3 : 1
ŠD Videm : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
NK Šmartno 1928 : AjDAS Lenart 0 : 3
NK ZU-VIL Brunšvik : Dravinja 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan