Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 3. krog 18.09.16
   TEKMA: NK Šmartno 1928 - NK Vojnik 4 : 0 1 : 0
   Kraj: Šmartno ob Paki - Štadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Zamernik Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  1  Rakun Marko (V) 22.01.05
  5  Fajdiga Žak 26.06.05
  6  Kotnik Klemen 23.08.06
  7  Medved Klemen 09.12.05
  8  Emeršič Teo 27.12.05
  9  Rajter Krebs Tilen 03.12.05
  10  Zapušek Jure 02.09.05
  11  Kokol Filip 19.04.05
  12  Matjaž Žiga (V) 18.02.04
  13  Hudolin Oskar 27.10.05
  14  Vodovnik Tilen 05.08.05
  15  Stojko Krevzel Gal 22.07.06
  16  Dogaris Maj 19.07.04
  17  Pirečnik Rok Jože 08.07.04
   NK Vojnik
Priimek in ime Rojen
  1  Benčina Vid (V) 22.04.04
  4  Pehar Jakob 30.05.05
  10  Tržan Tim 11.11.05
  12  Čadej Denis (V) 13.11.04
  15  Krhlanko Tilen (K) 28.07.04
  16  Turnšek Sebastjan 13.01.04
  22  Marš Žiga 16.01.05
  31  Stopinšek Domen 10.12.05
  40  Grum Tiven 02.07.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmartno 1928
   Delamea Denis
   NK Vojnik
   Koren Zlatko
   STRELCI
   NK Šmartno 1928
   1 : 0 10 - Zapušek Jure (20')11m
   2 : 0 9 - Rajter Krebs Tilen (37')
   3 : 0 17 - Pirečnik Rok Jože (41')
   NK Vojnik
   4 : 0   15 - Krhlanko Tilen (44')  AG
   OPOMINJANI
   NK Šmartno 1928
   NK Vojnik
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno 1928
   NK Vojnik
   MENJAVE
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
25. krog 20.05.17
Mons Claudius : NK ZU-VIL Brunšvik 0 : 1
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 3 : 0
NK Fužinar Ravne Systems : NK Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Dravinja : NK Dravograd 2 : 4
AjDAS Lenart : ŠD Videm 4 : 1
NK Šampion : NK Rogaška 3 : 5
Maribor B : NK Šmartno 1928 15 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan