Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 1. krog 14.09.16
   TEKMA: ND Polzela - NK Šmartno 1928 4 : 1 3 : 0
   Kraj: Polzela - Športni park Breg pri Polzeli    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Šabec Nik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Polzela
Priimek in ime Rojen
  1  Račnik Urh (V) 16.06.04
  2  Puncer Aljaž Žan 28.09.04
  3  Popović Alen 20.08.04
  4  Svatina Krištof 30.09.04
  5  Ocvirk Jan Matjaž 29.11.04
  6  Temaj Egzon (K) 30.01.04
  7  Šljivar Mirza 16.01.04
  8  Mak Gašper 08.08.05
  9  Lesjak Anže 30.03.04
  10  Novak Jure 12.04.05
  13  Zelenović Aljoša 10.09.04
  19  Sonjak Lan 04.12.04
  20  Satler Vid 18.06.04
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  1  Rakun Marko (V) 22.01.05
  2  Fajdiga Žak 26.06.05
  5  Zapušek Jure (K) 02.09.05
  7  Stojko Krevzel Gal 22.07.06
  8  Rajter Krebs Tilen 03.12.05
  9  Pirečnik Rok Jože 08.07.04
  10  Kotnik Klemen 23.08.06
  11  Emeršič Teo 27.12.05
  12  Medved Klemen 09.12.05
  13  Šibanc Jon 27.08.06
  14  Hudolin Oskar 27.10.05
  15  Dogaris Maj 19.07.04
  17  Vodovnik Tilen 05.08.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   NK Šmartno 1928
   Delamea Denis
   STRELCI
   ND Polzela
   1 : 0 7 - Šljivar Mirza (4')
   2 : 0 7 - Šljivar Mirza (8')
   3 : 0 7 - Šljivar Mirza (27')
   4 : 0 7 - Šljivar Mirza (35')
   NK Šmartno 1928
   4 : 1   14 - Hudolin Oskar (35') 
   OPOMINJANI
   ND Polzela
    9 - Lesjak Anže (37')
   NK Šmartno 1928
    14 - Hudolin Oskar (45')
    9 - Pirečnik Rok Jože (47')
   IZKLJUČENI
   ND Polzela
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
16. krog 25.03.17
Mons Claudius : Korotan Prevalje 1 : 1
NK Dravograd : ŠD Videm 2 : 0
NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0
Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 0
AjDAS Lenart : Maribor B 0 : 4
NK Fužinar Ravne Systems : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan