Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 1. krog 07.09.16
   TEKMA: Rudar Velenje B - NK Ljubno 3 : 1 1 : 1
   Kraj: Velenje - Umetna trava    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Gajić Tomislav
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje B
Priimek in ime Rojen
  4  Dedić Elmas 29.09.05
  5  Ibrahimović Dino (K) 24.08.04
  7  Mujičić Sinaj 17.05.05
  8  Siočić Aid Denaj 07.05.04
  9  Škrobar Matej 21.01.04
  11  Omerović Alen 21.02.05
  13  Meža Miha 16.08.04
  14  Agim Ameti 19.06.05
  15  Bulajić Leon 10.03.05
  19  Šišarica Alex 03.03.05
  20  Anić Juriy 18.10.05
  23  Jovanović Lan (V) 14.03.06
   NK Ljubno
Priimek in ime Rojen
  1  Štiglic Denis (V) 17.04.05
  2  Naglič Valentin 15.02.05
  3  Zamernik Rok 03.03.05
  4  Vincek Nik 12.09.04
  5  Jeraj Kimi 20.04.05
  6  Gluk Jošt 20.02.05
  7  Klačko Lik Filip 18.10.05
  9  Presečnik Matic 01.06.05
  10  Lemež Anej 22.08.05
  11  Poličnik Maks 20.07.05
  13  Vodušek Miha 18.12.04
  15  Arnič Patrik 14.04.04
  16  Rezoničnik Urh (K) 09.11.04
  18  Suljanovič Jan 11.12.05
  19  Prislan Nik 18.02.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje B
   Dedič Rusmin
   NK Ljubno
   Solar Lenart
   STRELCI
   Rudar Velenje B
   1 : 1 11 - Omerović Alen (17')
   2 : 1 19 - Šišarica Alex (48')
   3 : 1 8 - Siočić Aid Denaj (60')
   NK Ljubno
   0 : 1   11 - Poličnik Maks (6') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje B
   NK Ljubno
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje B
   NK Ljubno
   MENJAVE
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
   NK Ljubno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan