Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 15. krog 15.05.17
   TEKMA: NK Šmartno 1928 - Zreče 12 : 0 5 : 0
   Kraj: Šmartno ob Paki - Štadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Sedlarevič Zoran
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  1  Matjaž Žiga (V) 18.02.04
  8  Zapušek Jure (K) 02.09.05
  10  Rajter Krebs Tilen 03.12.05
  13  Hudolin Oskar 27.10.05
  14  Pirečnik Nik 16.12.06
  15  Stojko Krevzel Gal 22.07.06
  18  Pirečnik Rok Jože 08.07.04
  19  Pečnik Marcel 17.10.06
  21  Dogaris Maj 19.07.04
  24  Vodovnik Tilen 05.08.05
  25  Potočnik Anej 10.10.06
  27  Suljanovič Jan 11.12.05
   Zreče
Priimek in ime Rojen
  3  Tiganj Almin 07.04.05
  5  Gričnik Gregor 05.05.05
  7  Bezjak Nejc 15.09.06
  9  Podgrajšek Aljaž 10.02.05
  10  Herman Enej (K) 31.01.06
  11  Goršek Žan 20.07.04
  14  Sadek Rok 08.09.04
  16  Vodeb Dorian 17.04.04
  17  Filipič Kristjan 17.09.05
  22  Hren Matevž (V) 10.04.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmartno 1928
   Delamea Denis
   Zreče
   Dejić Dejan
   STRELCI
   NK Šmartno 1928
   1 : 0 8 - Zapušek Jure (4')
   2 : 0 18 - Pirečnik Rok Jože (7')
   3 : 0 18 - Pirečnik Rok Jože (9')
   4 : 0 18 - Pirečnik Rok Jože (15')
   5 : 0 19 - Pečnik Marcel (23')
   6 : 0 18 - Pirečnik Rok Jože (33')
   7 : 0 8 - Zapušek Jure (37')
   8 : 0 19 - Pečnik Marcel (42')
   9 : 0 19 - Pečnik Marcel (48')
   10 : 0 10 - Rajter Krebs Tilen (51')
   11 : 0 10 - Rajter Krebs Tilen (53')
   12 : 0 10 - Rajter Krebs Tilen (56')
   Zreče
   OPOMINJANI
   NK Šmartno 1928
   Zreče
    3 - Tiganj Almin (54')
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno 1928
   Zreče
   MENJAVE
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
   Zreče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan