Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 15. krog 15.05.17
   TEKMA: NK Šmartno 1928 - Zreče 12 : 0 5 : 0
   Kraj: Šmartno ob Paki - Štadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Sedlarevič Zoran
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Matjaž Žiga (V)
  8  Zapušek Jure (K)
  10  Rajter Krebs Tilen
  13  Hudolin Oskar
  14  Pirečnik Nik
  15  Stojko Krevzel Gal
  18  Pirečnik Rok Jože
  19  Pečnik Marcel
  21  Dogaris Maj
  24  Vodovnik Tilen
  25  Potočnik Anej
  27  Suljanovič Jan
   Zreče
Priimek in ime
  3  Tiganj Almin
  5  Gričnik Gregor
  7  Bezjak Nejc
  9  Podgrajšek Aljaž
  10  Herman Enej (K)
  11  Goršek Žan
  14  Sadek Rok
  16  Vodeb Dorian
  17  Filipič Kristjan
  22  Hren Matevž (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmartno 1928
   Delamea Denis
   Zreče
   Dejić Dejan
   STRELCI
   NK Šmartno 1928
   1 : 0 8 - Zapušek Jure (4')
   2 : 0 18 - Pirečnik Rok Jože (7')
   3 : 0 18 - Pirečnik Rok Jože (9')
   4 : 0 18 - Pirečnik Rok Jože (15')
   5 : 0 19 - Pečnik Marcel (23')
   6 : 0 18 - Pirečnik Rok Jože (33')
   7 : 0 8 - Zapušek Jure (37')
   8 : 0 19 - Pečnik Marcel (42')
   9 : 0 19 - Pečnik Marcel (48')
   10 : 0 10 - Rajter Krebs Tilen (51')
   11 : 0 10 - Rajter Krebs Tilen (53')
   12 : 0 10 - Rajter Krebs Tilen (56')
   Zreče
   OPOMINJANI
   NK Šmartno 1928
   Zreče
    3 - Tiganj Almin (54')
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno 1928
   Zreče
   MENJAVE
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
   Zreče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan