Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 15. krog 14.05.17
   TEKMA: NK Vransko - Rudar Velenje B 10 : 1 3 : 1
   Kraj: Vransko - Videm Vransko    Gledalcev: 100
   1. sodnik: Vašl Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Vransko
Priimek in ime
  1  Lipovšek Tomaž (V)
  2  Brglez Iza (K)
  3  Grabner Žan
  5  Paulič Samo
  6  Grobljar Nejc
  7  Praprotnik Lovro
  8  Drofenik Žiga
  9  Božič Luka
  10  Mojzeš Pascal
  12  Bajde Samo (V)
  13  Poljanšek Aleš
  14  Turecki Gal
  17  Aleš Kristjan
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  2  Dedić Elmas
  4  Anić Juriy
  5  Bulajić Leon
  7  Muharemović Amar
  9  Škrobar Matej
  14  Siočić Aid Denaj (K)
  15  Hodžić Bajro
  17  Supovec Anej
  19  Alić Ermin
  21  Mujičić Sinaj
  22  Meža Miha
  99  Reberšak Ježovnik Niklas (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Vransko
   Jesenik Denis
   Rudar Velenje B
   Dedič Rusmin
   STRELCI
   NK Vransko
   1 : 1 17 - Aleš Kristjan (21')
   2 : 1 17 - Aleš Kristjan (24')
   3 : 1 17 - Aleš Kristjan (27')
   4 : 1 10 - Mojzeš Pascal (32')
   5 : 1 8 - Drofenik Žiga (33')
   6 : 1 9 - Božič Luka (37')
   7 : 1 13 - Poljanšek Aleš (45')
   8 : 1 8 - Drofenik Žiga (47')
   9 : 1 7 - Praprotnik Lovro (49')
   10 : 1 13 - Poljanšek Aleš (60')
   Rudar Velenje B
   0 : 1   7 - Muharemović Amar (9') 
   OPOMINJANI
   NK Vransko
   Rudar Velenje B
   IZKLJUČENI
   NK Vransko
   Rudar Velenje B
   MENJAVE
   NK Vransko
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan