Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 16/17
  Zapisnik: 14. krog 07.05.17
   TEKMA: Zreče - ND Polzela 1 : 8 0 : 6
   Kraj: Zreče - Zreče    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Štefane Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  2  Tiganj Almin
  4  Marzidošek Aljaž
  5  Gričnik Gregor
  7  Bezjak Nejc
  8  Podgrajšek Aljaž
  9  Hren Matevž
  10  Herman Enej (K)
  11  Goršek Žan
  13  Obrul Anže
  15  Hren Niko
  16  Kristavčnik Matej
  17  Filipič Kristjan
  18  Sadek Rok
  22  Vodeb Dorian (V)
   ND Polzela
Priimek in ime
  1  Račnik Urh (V)
  2  Puncer Aljaž Žan
  3  Popović Alen
  4  Svatina Krištof
  5  Ocvirk Jan Matjaž
  6  Temaj Egzon
  7  Šljivar Mirza (K)
  8  Lesjak Anže
  9  Vrbovšek Dominik
  10  Novak Jure
  11  Satler Vid
  12  Strojanšek Aljaž
  18  Jotić Matijaš
  19  Urankar Luka
  20  Mak Gašper
  21  Trauner Vid
  22  Marsel Tian
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zreče
   Dejić Dejan
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   STRELCI
   Zreče
   1 : 7 13 - Obrul Anže (54')
   ND Polzela
   0 : 1   7 - Šljivar Mirza (7') 
   0 : 2   7 - Šljivar Mirza (9') 
   0 : 3   8 - Lesjak Anže (10') 
   0 : 4   6 - Temaj Egzon (17') 
   0 : 5   19 - Urankar Luka (26') 
   0 : 6   10 - Novak Jure (30') 
   0 : 7   3 - Popović Alen (51') 
   1 : 8   2 - Puncer Aljaž Žan (57') 
   OPOMINJANI
   Zreče
   ND Polzela
   IZKLJUČENI
   Zreče
   ND Polzela
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan