Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 14. krog 13.04.17
   TEKMA: NK Laško-Pivovar - Združena Savinjska 5 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Laško - Huda jama    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Sedlarevič Nikodin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Laško-Pivovar
Priimek in ime
  1  Tovornik Urban (V)
  34  Končan Jan
  38  Deželak Matic
  42  Cokan Lan
  44  Golob Iztok
  46  Beltram Tim
  55  Ferlin Jakob (K)
  56  Blatnik Miha
  59  Sevšek Peter
  62  Teršek Mohor
  64  Bovha Anej
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  2  Brglez Iza (K)
  4  Bukovc Taj
  5  Paulič Samo
  7  Praprotnik Lovro
  11  Strojanšek Klemen
  12  Bajde Samo (V)
  14  Drilon Susuri
  15  Glavnik Filip Žak
  16  Artnik Šuster Domen
  17  Aleš Kristjan
  18  Srebočan Domen
  Rezervni igralci
  39  Klezin Davor
  40  Šišić Dženan
  47  Dornik Jan Žan
  53  Dermota Lovro
  54  Stević Dejan
  77  Čavkunović Ernad
  Rezervni igralci
  3  Grabner Žan
  6  Đuranović Benjamin
   TRENER
   NK Laško-Pivovar
   Dermota Zlatko
   Združena Savinjska
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   NK Laško-Pivovar
   1 : 0 55 - Ferlin Jakob (19')
   2 : 0 59 - Sevšek Peter (20')
   3 : 0 64 - Bovha Anej (32')
   4 : 0 34 - Končan Jan (35')
   5 : 0 56 - Blatnik Miha (54')
   Združena Savinjska
   OPOMINJANI
   NK Laško-Pivovar
    62 - Teršek Mohor (49')
   Združena Savinjska
   IZKLJUČENI
   NK Laško-Pivovar
   Združena Savinjska
   MENJAVE
   NK Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
  36'     53 - Dermota Lovro
       38 - Deželak Matic
  36'     77 - Čavkunović Ernad
       34 - Končan Jan
  42'     40 - Šišić Dženan
       77 - Čavkunović Ernad
  53'     54 - Stević Dejan
       42 - Cokan Lan
  57'     39 - Klezin Davor
       62 - Teršek Mohor
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  42'     3 - Grabner Žan
       14 - Drilon Susuri
  50'     6 - Đuranović Benjamin
       7 - Praprotnik Lovro
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan