Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 15. krog 07.04.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - Združena Savinjska 6 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Lončar Miha
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  3  Kladušek Jan
  4  Kladušek Jožef
  5  Jurak Jakob (K)
  7  Kajba Dejan
  10  Deljić David
  11  Jug Žiga
  12  Kranjčec Alen
  15  Bezamovski Matic
  20  Kajba Alen
  28  Mikulan Rok
  30  Jug Žan (V)
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  2  Brglez Iza (K)
  4  Bukovc Taj
  5  Paulič Samo
  7  Praprotnik Lovro
  8  Drofenik Žiga
  11  Srebočan Domen
  12  Bajde Samo (V)
  15  Glavnik Filip Žak
  16  Artnik Šuster Domen
  17  Aleš Kristjan
  18  Koncilja Urban
  Rezervni igralci
  1  Jereb Valentin
  8  Čepin Leon
  19  Herček Jan
  21  Pirš Tim
  Rezervni igralci
  3  Grabner Žan
  14  Radulj Vid
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   Združena Savinjska
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 0 28 - Mikulan Rok (15')
   2 : 0 10 - Deljić David (16')
   3 : 0 3 - Kladušek Jan (34')
   4 : 0 5 - Jurak Jakob (44')
   5 : 0 11 - Jug Žiga (53')
   6 : 0 11 - Jug Žiga (65')
   Združena Savinjska
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Združena Savinjska
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Združena Savinjska
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  50'     19 - Herček Jan
       4 - Kladušek Jožef
  57'     21 - Pirš Tim
       10 - Deljić David
  65'     8 - Čepin Leon
       15 - Bezamovski Matic
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  43'     3 - Grabner Žan
       18 - Koncilja Urban
  47'     14 - Radulj Vid
       8 - Drofenik Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan