Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 15. krog 07.04.17
   TEKMA: Rockstar Kovinar - NK Hrastnik 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Štore - Na Lipi v Štorah    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Golež Tomaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Rockstar Kovinar
Priimek in ime
  1  Žula Matevž (V)
  2  Obrez Gal (K)
  5  Rihter Nejc
  6  Blatnjak Žiga
  7  Rahmanović Hajrudin
  8  Zupanc Alex
  9  Ramić Ajdin
  10  Štancar Rok
  11  Pušnik Nik
  17  Husikić Galib
  18  Poznič Gašper
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  3  Moljk Žiga
  5  Marcen Žiga
  6  Džanić Eldin (K)
  9  Moljk Aljaž
  10  Dornik Aljaž
  14  Lučić Kikić Žan
  16  Tratar Eva
  17  Lebič Blaž
  27  Presečki Nik (V)
  28  Deželak Maj
  32  Bytyqi Egonis
  Rezervni igralci
  4  Napret Aljaž
  13  Lišanin May
  14  Nura Eron
  15  Urukalo Nik
  16  Korenjak Urban
  Rezervni igralci
  29  Bajramović Alen
  30  Kicaj Fidan
   TRENER
   Rockstar Kovinar
   Škorjanc Jernej
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   STRELCI
   Rockstar Kovinar
   1 : 0 8 - Zupanc Alex (39')
   NK Hrastnik
   OPOMINJANI
   Rockstar Kovinar
   NK Hrastnik
    9 - Moljk Aljaž (15')
    6 - Džanić Eldin (47')
    28 - Deželak Maj (52')
   IZKLJUČENI
   Rockstar Kovinar
   NK Hrastnik
   MENJAVE
   Rockstar Kovinar
  Minuta  Igralec
  39'     13 - Lišanin May
       9 - Ramić Ajdin
  68'     16 - Korenjak Urban
       7 - Rahmanović Hajrudin
  68'     4 - Napret Aljaž
       8 - Zupanc Alex
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
  54'     29 - Bajramović Alen
       5 - Marcen Žiga
  62'     30 - Kicaj Fidan
       32 - Bytyqi Egonis
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan