Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 14. krog 31.03.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NK Hrastnik 3 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Golež Tomaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  5  Drofenik Blaž
  7  Kajba Dejan
  8  Bezamovski Matic
  9  Kranjčec Alen
  10  Deljić David
  11  Jug Žiga
  12  Kajba Alen
  15  Jurak Jakob (K)
  17  Kladušek Jan
  19  Kladušek Jožef
  30  Jug Žan (V)
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  3  Moljk Žiga
  5  Aleksič Anej
  6  Džanić Eldin (K)
  9  Moljk Aljaž
  10  Dornik Aljaž
  14  Lučić Kikić Žan
  16  Tratar Eva
  17  Lebič Blaž
  27  Presečki Nik (V)
  28  Deželak Maj
  32  Bytyqi Egonis
  Rezervni igralci
  1  Jereb Valentin (V)
  4  Agrež Sven
  6  Čepin Leon
  20  Pirš Tim
  21  Mikulan Rok
  Rezervni igralci
  29  Kicaj Fidan
  33  Bajramović Alen
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kranjčec Željko
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 0 15 - Jurak Jakob (4')
   2 : 1 15 - Jurak Jakob (27')
   3 : 2 11 - Jug Žiga (69')
   NK Hrastnik
   1 : 1   10 - Dornik Aljaž (21') 
   2 : 2   6 - Džanić Eldin (45') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Hrastnik
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Hrastnik
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  36'     6 - Čepin Leon
       5 - Drofenik Blaž
  49'     20 - Pirš Tim
       12 - Kajba Alen
  52'     4 - Agrež Sven
       10 - Deljić David
  58'     21 - Mikulan Rok
       9 - Kranjčec Alen
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
  36'     33 - Bajramović Alen
       5 - Aleksič Anej
  63'     29 - Kicaj Fidan
       28 - Deželak Maj
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan