Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 12. krog 17.03.17
   TEKMA: NK Ljubno - Združena Savinjska 3 : 5 (1 : 3)
   Kraj: Ljubno ob Savinji - Foršt    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Skornšek Črt
   1. pomočnik: Sedlarevič Zoran
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno
Priimek in ime
  1  Robnik Primož (V)
  2  Žehelj Miha
  3  Černivšek Maša
  4  Černivšek Matic (K)
  6  Sem Benjamin
  7  Ajnik David
  8  Bergles Tadej
  10  Podkrižnik Anza
  11  Kosmač Jan
  19  Rezoničnik Urh
  21  Centrih Mark
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  1  Bajde Samo (V)
  2  Brglez Iza (K)
  4  Košir Miha
  5  Paulič Samo
  7  Praprotnik Lovro
  9  Drolc Matic
  10  Mojzeš Pascal
  11  Strojanšek Klemen
  16  Artnik Šuster Domen
  17  Aleš Kristjan
  18  Koncilja Urban
  Rezervni igralci
  5  Naglič Valentin
  9  Zamernik Rok
  17  Vincek Nik
  18  Maurič Matevž
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Ljubno
   Solar Lenart
   Združena Savinjska
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   NK Ljubno
   1 : 0 4 - Černivšek Matic (4')
   2 : 4 21 - Centrih Mark (47')
   3 : 5 4 - Černivšek Matic (68')
   Združena Savinjska
   1 : 1   17 - Aleš Kristjan (16') 
   1 : 2   11 - Strojanšek Klemen (29') 
   1 : 3   11 - Strojanšek Klemen (31') 
   1 : 4   10 - Mojzeš Pascal (42') 
   2 : 5   17 - Aleš Kristjan (53') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno
   Združena Savinjska
    2 - Brglez Iza (18')
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno
   Združena Savinjska
   MENJAVE
   NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  38'     9 - Zamernik Rok
       2 - Žehelj Miha
  44'     18 - Maurič Matevž
       7 - Ajnik David
  54'     5 - Naglič Valentin
       6 - Sem Benjamin
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan