Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 11. krog 04.11.16
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NK Laško-Pivovar 2 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Golež Tomaž
   1. pomočnik: Seničar Tim
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  4  Kladušek Jan
  5  Drofenik Blaž
  6  Kranjčec Alen
  13  Kajba Alen
  14  Kajba Dejan
  15  Jurak Jakob (K)
  20  Jug Žan (V)
  24  Herček Jan
  26  Jug Žiga
  30  Bezamovski Matic
  36  Kladušek Jožef
   NK Laško-Pivovar
Priimek in ime
  1  Tovornik Urban (V)
  46  Beltram Tim
  49  Stević Nik
  53  Dermota Lovro
  54  Stević Dejan
  55  Ferlin Jakob
  56  Blatnik Miha (K)
  59  Sevšek Peter
  61  Deželak Matic
  62  Teršek Mohor
  65  Alif Jan
  Rezervni igralci
  1  Jereb Valentin
  8  Pirš Tim
  10  Deljić David
  22  Trupaj Franci
  23  Agrež Sven
  Rezervni igralci
  22  Hrastnik Blaž
  34  Končan Jan
  39  Klezin Davor
  40  Šišić Dženan
  42  Cokan Lan
  47  Dornik Jan Žan
  73  Vavričuk Andraž
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   NK Laško-Pivovar
   Dermota Zlatko
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 0 10 - Deljić David (48')
   2 : 1 26 - Jug Žiga (53')
   NK Laško-Pivovar
   1 : 1   62 - Teršek Mohor (50') 
   2 : 2   56 - Blatnik Miha (62') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    5 - Drofenik Blaž (70')
   NK Laško-Pivovar
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Laško-Pivovar
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  43'     10 - Deljić David
       6 - Kranjčec Alen
  53'     23 - Agrež Sven
       4 - Kladušek Jan
  59'     8 - Pirš Tim
       13 - Kajba Alen
   NK Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
  28'     34 - Končan Jan
       53 - Dermota Lovro
  36'     42 - Cokan Lan
       59 - Sevšek Peter
  46'     40 - Šišić Dženan
       54 - Stević Dejan
  56'     39 - Klezin Davor
       49 - Stević Nik
  59'     73 - Vavričuk Andraž
       61 - Deželak Matic
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan