Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 10. krog 28.10.16
   TEKMA: NK Ljubno - Rockstar Kovinar 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Ljubno ob Savinji - Foršt    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šabec Nik
   1. pomočnik: Sedlarevič Zoran
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno
Priimek in ime Rojen
  1  Robnik Primož (V) 03.05.03
  2  Vincek Nik 12.09.04
  3  Černivšek Maša 29.08.03
  4  Černivšek Matic (K) 06.04.02
  5  Prislan Nik 18.02.04
  8  Bergles Tadej 19.05.02
  10  Podkrižnik Anza 29.07.03
  11  Kosmač Jan 08.07.03
  15  Golob Patricija 13.01.02
  20  Žehelj Miha 06.02.03
  21  Centrih Mark 30.09.02
   Rockstar Kovinar
Priimek in ime Rojen
  1  Mihelič Jaka (V) 10.01.03
  2  Obrez Gal 16.09.04
  5  Rihter Nejc 09.09.02
  6  Blatnjak Žiga 23.12.02
  8  Zupanc Alex 19.01.02
  10  Štancar Rok (K) 15.06.02
  11  Pušnik Nik 02.09.02
  13  Lišanin May 18.09.04
  15  Žula Matevž 17.01.03
  17  Husikić Galib 09.05.03
  18  Poznič Gašper 02.11.02
  Rezervni igralci
  6  Sem Benjamin 10.06.03
  7  Arnič Patrik 14.04.04
  9  Cerar Anže 10.04.03
  13  Maurič Matevž 25.05.04
  Rezervni igralci
  3  Ramić Ajdin 17.02.04
  7  Rahmanović Hajrudin 13.08.03
  9  Urukalo Nik 02.02.04
  14  Nura Eron 25.05.04
   TRENER
   NK Ljubno
   Solar Lenart
   Rockstar Kovinar
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   NK Ljubno
   Rockstar Kovinar
   0 : 1   5 - Rihter Nejc (19') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno
   Rockstar Kovinar
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno
   Rockstar Kovinar
   MENJAVE
   NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  43'     13 - Maurič Matevž
       2 - Vincek Nik
  48'     6 - Sem Benjamin
       20 - Žehelj Miha
  60'     7 - Arnič Patrik
       5 - Prislan Nik
  68'     9 - Cerar Anže
       10 - Podkrižnik Anza
   Rockstar Kovinar
  Minuta  Igralec
  43'     7 - Rahmanović Hajrudin
       8 - Zupanc Alex
  49'     3 - Ramić Ajdin
       10 - Štancar Rok
  67'     9 - Urukalo Nik
       15 - Žula Matevž
  67'     14 - Nura Eron
       3 - Ramić Ajdin
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan