Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 10. krog 28.10.16
   TEKMA: Združena Savinjska - NK Hrastnik 2 : 5 (1 : 3)
   Kraj: Vransko - Videm Vransko    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Mežnar Matic
   1. pomočnik: Vašl Patrik
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  2  Brglez Iza (K)
  3  Grabner Žan
  4  Dorn Šega Stin Mai
  7  Medić Laris
  10  Mojzeš Pascal
  11  Strojanšek Klemen
  12  Srebre Matija (V)
  15  Colnarič Matej
  16  Artnik Šuster Domen
  17  Aleš Kristjan
  18  Koncilja Urban
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  1  Presečki Nik (V)
  2  Privšek Nik Franci
  3  Moljk Žiga
  4  Stiblik Goran (K)
  6  Džanić Eldin
  9  Moljk Aljaž
  16  Tratar Eva
  17  Lebič Blaž
  27  Bleković Elvis
  28  Lučić Kikić Žan
  29  Golob Iztok
  Rezervni igralci
  5  Paulič Samo
  8  Đuranović Benjamin
  14  Košir Miha
  Rezervni igralci
  8  Šurina Nik
   TRENER
   Združena Savinjska
   Šmigoc Tilen
   NK Hrastnik
   Privšek Franc
   STRELCI
   Združena Savinjska
   1 : 2 17 - Aleš Kristjan (32')
   2 : 3 4 - Dorn Šega Stin Mai (52')
   NK Hrastnik
   0 : 1   6 - Džanić Eldin (7') 
   0 : 2   9 - Moljk Aljaž (22') 
   1 : 3   28 - Lučić Kikić Žan (33') 
   2 : 4   9 - Moljk Aljaž (63') 
   2 : 5   16 - Tratar Eva (66') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska
   NK Hrastnik
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska
   NK Hrastnik
   MENJAVE
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  23'     14 - Košir Miha
       3 - Grabner Žan
  36'     5 - Paulič Samo
       18 - Koncilja Urban
  46'     8 - Đuranović Benjamin
       2 - Brglez Iza
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
  29'     8 - Šurina Nik
       27 - Bleković Elvis
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan