Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 9. krog 21.10.16
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NK Ljubno 4 : 2 (2 : 2)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Krog Borut
   1. pomočnik: Vašl Patrik
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  4  Kladušek Jan
  5  Drofenik Blaž
  6  Kranjčec Alen
  8  Pirš Tim
  9  Fistrić Dejan
  14  Kajba Dejan
  15  Jurak Jakob (K)
  20  Jug Žan (V)
  26  Jug Žiga
  30  Bezamovski Matic
  36  Kladušek Jožef
   NK Ljubno
Priimek in ime
  1  Robnik Primož (V)
  3  Černivšek Maša
  4  Černivšek Matic (K)
  5  Vincek Nik
  8  Bergles Tadej
  9  Kosmač Jan
  10  Presečnik Lenart
  14  Podkrižnik Anza
  15  Pečovnik Kaja
  20  Žehelj Miha
  21  Centrih Mark
  Rezervni igralci
  1  Jereb Valentin
  10  Deljić David
  16  Kukovič Nejc
  19  Posteržin Luka
  22  Trupaj Franci
  23  Agrež Sven
  Rezervni igralci
  2  Maurič Matevž
  6  Sem Benjamin
  11  Cerar Anže
  13  Arnič Patrik
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   NK Ljubno
   Solar Lenart
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 0 15 - Jurak Jakob (4')
   2 : 1 15 - Jurak Jakob (16')
   3 : 2 10 - Deljić David (54')
   NK Ljubno
   1 : 1   8 - Bergles Tadej (10') 
   2 : 2   21 - Centrih Mark (17') 
   4 : 2   9 - Kosmač Jan (70')  AG
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Ljubno
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Ljubno
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  43'     10 - Deljić David
       8 - Pirš Tim
  52'     19 - Posteržin Luka
       4 - Kladušek Jan
  54'     16 - Kukovič Nejc
       6 - Kranjčec Alen
  55'     23 - Agrež Sven
       9 - Fistrić Dejan
  57'     22 - Trupaj Franci
       36 - Kladušek Jožef
   NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  40'     2 - Maurič Matevž
       20 - Žehelj Miha
  54'     6 - Sem Benjamin
       3 - Černivšek Maša
  57'     11 - Cerar Anže
       5 - Vincek Nik
  67'     13 - Arnič Patrik
       15 - Pečovnik Kaja
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan