Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 9. krog 21.10.16
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NK Ljubno 4 : 2 (2 : 2)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Krog Borut
   1. pomočnik: Vašl Patrik
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  4  Kladušek Jan 24.06.03
  5  Drofenik Blaž 06.04.03
  6  Kranjčec Alen 28.02.02
  8  Pirš Tim 12.08.03
  9  Fistrić Dejan 23.04.03
  14  Kajba Dejan 10.10.02
  15  Jurak Jakob (K) 26.03.02
  20  Jug Žan (V) 20.10.03
  26  Jug Žiga 30.01.02
  30  Bezamovski Matic 27.09.02
  36  Kladušek Jožef 24.06.03
   NK Ljubno
Priimek in ime Rojen
  1  Robnik Primož (V) 03.05.03
  3  Černivšek Maša 29.08.03
  4  Černivšek Matic (K) 06.04.02
  5  Vincek Nik 12.09.04
  8  Bergles Tadej 19.05.02
  9  Kosmač Jan 08.07.03
  10  Presečnik Lenart 08.09.03
  14  Podkrižnik Anza 29.07.03
  15  Pečovnik Kaja 01.02.03
  20  Žehelj Miha 06.02.03
  21  Centrih Mark 30.09.02
  Rezervni igralci
  1  Jereb Valentin 20.02.03
  10  Deljić David 01.03.03
  16  Kukovič Nejc 11.12.03
  19  Posteržin Luka 09.01.03
  22  Trupaj Franci 18.07.02
  23  Agrež Sven 26.05.02
  Rezervni igralci
  2  Maurič Matevž 25.05.04
  6  Sem Benjamin 10.06.03
  11  Cerar Anže 10.04.03
  13  Arnič Patrik 14.04.04
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   NK Ljubno
   Solar Lenart
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 0 15 - Jurak Jakob (4')
   2 : 1 15 - Jurak Jakob (16')
   3 : 2 10 - Deljić David (54')
   NK Ljubno
   1 : 1   8 - Bergles Tadej (10') 
   2 : 2   21 - Centrih Mark (17') 
   4 : 2   9 - Kosmač Jan (70')  AG
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Ljubno
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NK Ljubno
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  43'     10 - Deljić David
       8 - Pirš Tim
  52'     19 - Posteržin Luka
       4 - Kladušek Jan
  54'     16 - Kukovič Nejc
       6 - Kranjčec Alen
  55'     23 - Agrež Sven
       9 - Fistrić Dejan
  57'     22 - Trupaj Franci
       36 - Kladušek Jožef
   NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  40'     2 - Maurič Matevž
       20 - Žehelj Miha
  54'     6 - Sem Benjamin
       3 - Černivšek Maša
  57'     11 - Cerar Anže
       5 - Vincek Nik
  67'     13 - Arnič Patrik
       15 - Pečovnik Kaja
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
15. krog 18.03.17
Maribor B : Mons Claudius 2 : 1
NK Rogaška : NK Dravograd 2 : 2
S.Rojko Dobrovce : NK Šampion 1 : 0
Korotan Prevalje : NK Šmarje pri Jelšah 3 : 1
ŠD Videm : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
NK Šmartno 1928 : AjDAS Lenart 0 : 3
NK ZU-VIL Brunšvik : Dravinja 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan