Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 8. krog 14.10.16
   TEKMA: Združena Savinjska - KNK Odred Kozje-NK Imeno 0 : 6 (0 : 3)
   Kraj: Vransko - Videm Vransko    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Šabec Nik
   1. pomočnik: Seničar Tim
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  2  Brglez Iza
  3  Grabner Žan
  4  Dorn Šega Stin Mai
  5  Paulič Samo
  7  Đuranović Benjamin
  10  Mojzeš Pascal
  11  Beršnjak David (K)
  12  Bajde Samo (V)
  15  Colnarič Matej
  16  Artnik Šuster Domen
  17  Aleš Kristjan
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Jug Žan (V)
  4  Kladušek Jan
  5  Drofenik Blaž
  6  Kranjčec Alen
  9  Fistrić Dejan
  13  Kajba Alen
  14  Kajba Dejan
  15  Jurak Jakob (K)
  26  Jug Žiga
  30  Bezamovski Matic
  36  Kladušek Jožef
  Rezervni igralci
  8  Radulj Vid
  13  Medić Laris
  14  Košir Miha
  18  Koncilja Urban
  Rezervni igralci
  8  Pirš Tim
  10  Deljić David
  12  Jereb Valentin (V)
  16  Kukovič Nejc
  19  Posteržin Luka
  20  Trupaj Franci
   TRENER
   Združena Savinjska
   Šmigoc Tilen
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   STRELCI
   Združena Savinjska
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   0 : 1   15 - Jurak Jakob (4') 
   0 : 2   9 - Fistrić Dejan (16') 
   0 : 3   36 - Kladušek Jožef (34') 
   0 : 4   15 - Jurak Jakob (44') 
   0 : 5   26 - Jug Žiga (45') 
   0 : 6   8 - Pirš Tim (70') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  14'     14 - Košir Miha
       11 - Beršnjak David
  36'     18 - Koncilja Urban
       4 - Dorn Šega Stin Mai
  36'     13 - Medić Laris
       17 - Aleš Kristjan
  36'     8 - Radulj Vid
       3 - Grabner Žan
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  43'     10 - Deljić David
       6 - Kranjčec Alen
  50'     8 - Pirš Tim
       30 - Bezamovski Matic
  54'     16 - Kukovič Nejc
       9 - Fistrić Dejan
  57'     19 - Posteržin Luka
       5 - Drofenik Blaž
  59'     20 - Trupaj Franci
       4 - Kladušek Jan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan