Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 8. krog 14.10.16
   TEKMA: NK Hrastnik - Rockstar Kovinar 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Hrastnik - NK Hrastnik    Gledalcev: 43
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik: Veber Aleks
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  1  Presečki Nik (V) 10.11.02
  2  Privšek Nik Franci 28.04.03
  3  Moljk Žiga 17.01.03
  4  Stiblik Goran 16.03.04
  5  Marcen Žiga 03.02.04
  6  Džanić Eldin 22.12.02
  9  Moljk Aljaž (K) 17.01.03
  14  Lučić Kikić Žan 22.08.04
  16  Tratar Eva 20.02.03
  17  Lebič Blaž 31.03.03
  29  Golob Iztok 25.01.04
   Rockstar Kovinar
Priimek in ime Rojen
  1  Mihelič Jaka (V) 10.01.03
  2  Obrez Gal 16.09.04
  5  Rihter Nejc 09.09.02
  6  Blatnjak Žiga 23.12.02
  8  Zupanc Alex 19.01.02
  10  Štancar Rok 15.06.02
  11  Pušnik Nik 02.09.02
  13  Lišanin May 18.09.04
  15  Žula Matevž 17.01.03
  17  Husikić Galib 09.05.03
  18  Poznič Gašper 02.11.02
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  3  Ramić Ajdin 17.02.04
  7  Rahmanović Hajrudin 13.08.03
  16  Petelinšek Nejc 13.05.04
   TRENER
   NK Hrastnik
   Privšek Franc
   Rockstar Kovinar
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   NK Hrastnik
   Rockstar Kovinar
   0 : 1   10 - Štancar Rok (1') 
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
   Rockstar Kovinar
    17 - Husikić Galib (7')
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
   Rockstar Kovinar
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
   Rockstar Kovinar
  Minuta  Igralec
  45'     3 - Ramić Ajdin
       8 - Zupanc Alex
  51'     16 - Petelinšek Nejc
       15 - Žula Matevž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan