Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 7. krog 11.10.16
   TEKMA: NK Hrastnik - KNK Odred Kozje-NK Imeno 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Hrastnik - NK Hrastnik    Gledalcev: 65
   Glavni sodnik Kopinšek Borut
   1. pomočnik: Seničar Tim
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  1  Presečki Nik (V) 10.11.02
  2  Privšek Nik Franci 28.04.03
  3  Moljk Žiga 17.01.03
  4  Marcen Žiga 03.02.04
  5  Stiblik Goran 16.03.04
  6  Džanić Eldin 22.12.02
  9  Moljk Aljaž 17.01.03
  14  Lučić Kikić Žan 22.08.04
  16  Tratar Eva 20.02.03
  17  Lebič Blaž (K) 31.03.03
  29  Golob Iztok 25.01.04
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  4  Kladušek Jan 24.06.03
  5  Drofenik Blaž 06.04.03
  9  Fistrić Dejan 23.04.03
  10  Deljić David 01.03.03
  13  Kajba Alen 10.10.02
  14  Kajba Dejan 10.10.02
  15  Jurak Jakob (K) 26.03.02
  20  Jug Žan (V) 20.10.03
  26  Jug Žiga 30.01.02
  30  Bezamovski Matic 27.09.02
  36  Kladušek Jožef 24.06.03
  Rezervni igralci
  12  Dolenec Alex 19.02.02
  27  Kopše David 30.01.03
  28  Šurina Nik 01.05.03
  Rezervni igralci
  1  Jereb Valentin (V) 20.02.03
  6  Kranjčec Alen 28.02.02
  8  Pirš Tim 12.08.03
  32  Čepin Leon 05.02.02
   TRENER
   NK Hrastnik
   Privšek Franc
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   STRELCI
   NK Hrastnik
   1 : 0 3 - Moljk Žiga (66')11m
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
  38'     28 - Šurina Nik
       4 - Marcen Žiga
  69'     12 - Dolenec Alex
       29 - Golob Iztok
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  45'     6 - Kranjčec Alen
       10 - Deljić David
  59'     32 - Čepin Leon
       9 - Fistrić Dejan
  59'     8 - Pirš Tim
       13 - Kajba Alen
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan