Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 7. krog 07.10.16
   TEKMA: Združena Savinjska - NK Laško-Pivovar 1 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Vransko - Videm Vransko    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  2  Brglez Iza
  3  Grabner Žan
  4  Dorn Šega Stin Mai
  6  Đuranović Benjamin
  7  Paulič Samo
  10  Mojzeš Pascal
  11  Beršnjak David (K)
  12  Bajde Samo (V)
  15  Koncilja Urban
  17  Aleš Kristjan
  18  Artnik Šuster Domen
   NK Laško-Pivovar
Priimek in ime
  1  Tovornik Urban (V)
  2  Dermota Lovro
  34  Končan Jan
  40  Šišić Dženan
  41  Alif Jan
  46  Beltram Tim
  55  Ferlin Jakob (K)
  56  Blatnik Miha
  59  Sevšek Peter
  61  Deželak Matic
  62  Teršek Mohor
  Rezervni igralci
  14  Košir Miha
  Rezervni igralci
  12  Hrastnik Blaž (V)
  39  Klezin Davor
  42  Cokan Lan
  49  Stević Nik
  54  Stević Dejan
  73  Vavričuk Andraž
   TRENER
   Združena Savinjska
   Šmigoc Tilen
   NK Laško-Pivovar
   Sevšek Jožef
   STRELCI
   Združena Savinjska
   1 : 3 17 - Aleš Kristjan (68')
   NK Laško-Pivovar
   0 : 1   61 - Deželak Matic (7') 
   0 : 2   59 - Sevšek Peter (15') 
   0 : 3   42 - Cokan Lan (54') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska
   NK Laško-Pivovar
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska
   NK Laško-Pivovar
   MENJAVE
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Košir Miha
       6 - Đuranović Benjamin
   NK Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
  32'     42 - Cokan Lan
       40 - Šišić Dženan
  46'     49 - Stević Nik
       34 - Končan Jan
  54'     54 - Stević Dejan
       41 - Alif Jan
  63'     39 - Klezin Davor
       2 - Dermota Lovro
  66'     73 - Vavričuk Andraž
       46 - Beltram Tim
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan