Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 4. krog 14.09.16
   TEKMA: NK Ljubno - NK Hrastnik 1 : 4 (1 : 2)
   Kraj: Ljubno ob Savinji - Foršt    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno
Priimek in ime
  1  Presečnik Lenart (V)
  2  Žehelj Miha
  3  Černivšek Maša
  4  Černivšek Matic (K)
  5  Kosmač Jan
  6  Sem Benjamin
  8  Bergles Tadej
  10  Podkrižnik Anza
  11  Pečovnik Kaja
  13  Vincek Nik
  21  Centrih Mark
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  1  Presečki Nik (V)
  3  Moljk Žiga
  5  Džanić Eldin
  6  Golob Iztok
  7  Dornik Aljaž
  8  Privšek Nik Franci
  9  Moljk Aljaž (K)
  11  Kopše David
  15  Lebič Blaž
  17  Stiblik Goran
  19  Tratar Eva
  Rezervni igralci
  7  Prislan Nik
  9  Arnič Patrik
  Rezervni igralci
  2  Šurina Nik
  4  Marcen Žiga
  16  Teršek Rok
  20  Lučić Kikić Žan
   TRENER
   NK Ljubno
   Solar Lenart
   NK Hrastnik
   Privšek Franc
   STRELCI
   NK Ljubno
   1 : 2 21 - Centrih Mark (35')
   NK Hrastnik
   0 : 1   6 - Golob Iztok (7') 
   0 : 2   19 - Tratar Eva (23') 
   1 : 3   19 - Tratar Eva (47') 
   1 : 4   20 - Lučić Kikić Žan (65') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno
   NK Hrastnik
    5 - Džanić Eldin (62')
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno
   NK Hrastnik
   MENJAVE
   NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Arnič Patrik
       13 - Vincek Nik
  54'     7 - Prislan Nik
       2 - Žehelj Miha
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
  36'     16 - Teršek Rok
       11 - Kopše David
  50'     20 - Lučić Kikić Žan
       7 - Dornik Aljaž
  61'     4 - Marcen Žiga
       6 - Golob Iztok
  67'     2 - Šurina Nik
       19 - Tratar Eva
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan