Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 3. krog 09.09.16
   TEKMA: NK Hrastnik - Združena Savinjska 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Hrastnik - NK Hrastnik    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  1  Presečki Nik (V) 10.11.02
  2  Privšek Nik Franci 28.04.03
  3  Moljk Žiga 17.01.03
  4  Stiblik Goran 16.03.04
  6  Džanić Eldin 22.12.02
  9  Moljk Aljaž (K) 17.01.03
  10  Dornik Aljaž 13.07.03
  13  Teršek Rok 27.12.02
  16  Tratar Eva 20.02.03
  17  Lebič Blaž 31.03.03
  29  Golob Iztok 25.01.04
   Združena Savinjska
Priimek in ime Rojen
  3  Đuranović Benjamin 01.11.03
  4  Grabner Žan 09.02.04
  5  Paulič Samo 20.02.04
  6  Artnik Šuster Domen 16.01.02
  7  Beršnjak David (K) 09.02.04
  8  Brglez Iza 29.05.04
  9  Medić Laris 30.03.03
  10  Mojzeš Pascal 03.03.04
  12  Bajde Samo (V) 04.03.04
  13  Janež Nejc 22.01.03
  14  Koncilja Urban 24.06.03
  Rezervni igralci
  5  Marcen Žiga 03.02.04
  8  Šurina Nik 01.05.03
  14  Lučić Kikić Žan 22.08.04
  28  Kopše David 30.01.03
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Hrastnik
   Privšek Franc
   Združena Savinjska
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   NK Hrastnik
   1 : 0 10 - Dornik Aljaž (7')
   2 : 0 3 - Moljk Žiga (34')
   3 : 0 2 - Privšek Nik Franci (42')
   Združena Savinjska
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
   Združena Savinjska
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
   Združena Savinjska
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
  30'     14 - Lučić Kikić Žan
       4 - Stiblik Goran
  43'     28 - Kopše David
       16 - Tratar Eva
  46'     8 - Šurina Nik
       29 - Golob Iztok
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan