Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 1. krog 30.08.16
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - Združena Savinjska 11 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Sedlarevič Nikodin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  4  Bezamovski Matic 27.09.02
  5  Kajba Alen 10.10.02
  6  Kladušek Jan 24.06.03
  7  Kokot Gašper 18.04.03
  11  Jug Žiga 30.01.02
  14  Drofenik Blaž 06.04.03
  19  Kajba Dejan 10.10.02
  20  Jug Žan (V) 20.10.03
  21  Kladušek Jožef 24.06.03
  22  Jurak Jakob (K) 26.03.02
  27  Herček Jan 07.10.03
   Združena Savinjska
Priimek in ime Rojen
  3  Kunstelj Bor 04.05.02
  4  Herodež Matic 11.02.02
  5  Radulj Vid 07.09.03
  6  Artnik Šuster Domen 16.01.02
  7  Beršnjak David (K) 09.02.04
  8  Brglez Iza 29.05.04
  9  Janež Nejc 22.01.03
  10  Mojzeš Pascal 03.03.04
  12  Bajde Samo (V) 04.03.04
  13  Štancer Gašper 22.02.03
  17  Aleš Kristjan 17.02.04
  Rezervni igralci
  1  Jereb Valentin 20.02.03
  8  Kukovič Nejc 11.12.03
  9  Fistrić Dejan 23.04.03
  10  Posteržin Luka 09.01.03
  12  Čepin Leon 05.02.02
  15  Trupaj Franci 18.07.02
  28  Agrež Sven 26.05.02
  Rezervni igralci
  2  Baloh Timotej 18.09.03
  14  Koncilja Urban 24.06.03
  20  Košir Miha 27.06.03
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   Združena Savinjska
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   2 : 0 20 - Jug Žan (10')
   3 : 1 7 - Kokot Gašper (19')
   4 : 1 27 - Herček Jan (26')
   5 : 1 20 - Jug Žan (30')
   6 : 1 7 - Kokot Gašper (31')
   7 : 1 7 - Kokot Gašper (35')
   8 : 1 28 - Agrež Sven (37')
   9 : 1 27 - Herček Jan (40')
   10 : 1 27 - Herček Jan (51')
   11 : 1 27 - Herček Jan (61')
   Združena Savinjska
   1 : 0   3 - Kunstelj Bor (5')  AG
   2 : 1   17 - Aleš Kristjan (18') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Združena Savinjska
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Združena Savinjska
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Jereb Valentin
       20 - Jug Žan
  36'     9 - Fistrić Dejan
       19 - Kajba Dejan
  36'     28 - Agrež Sven
       7 - Kokot Gašper
  43'     10 - Posteržin Luka
       11 - Jug Žiga
  54'     8 - Kukovič Nejc
       6 - Kladušek Jan
  55'     12 - Čepin Leon
       14 - Drofenik Blaž
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  36'     2 - Baloh Timotej
       5 - Radulj Vid
  48'     14 - Koncilja Urban
       3 - Kunstelj Bor
  48'     20 - Košir Miha
       6 - Artnik Šuster Domen
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
9. krog 14.10.17
Korotan Prevalje : Zreče 1 : 2
Fosilum Šentjur : S.Rojko Dobrovce 2 : 4
Mons Claudius : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2
Pohorje : AjDAS Lenart 4 : 1
Dravinja : Šampion 0 : 0
Kety EMMI Bistrica : Tehnotim Pesnica 0 : 0
Videm : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan