Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 1. krog 30.08.16
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - Združena Savinjska 11 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Kozje - Stadion Kozje    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Sedlarevič Nikodin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  4  Bezamovski Matic
  5  Kajba Alen
  6  Kladušek Jan
  7  Kokot Gašper
  11  Jug Žiga
  14  Drofenik Blaž
  19  Kajba Dejan
  20  Jug Žan (V)
  21  Kladušek Jožef
  22  Jurak Jakob (K)
  27  Herček Jan
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  3  Kunstelj Bor
  4  Herodež Matic
  5  Radulj Vid
  6  Artnik Šuster Domen
  7  Beršnjak David (K)
  8  Brglez Iza
  9  Janež Nejc
  10  Mojzeš Pascal
  12  Bajde Samo (V)
  13  Štancer Gašper
  17  Aleš Kristjan
  Rezervni igralci
  1  Jereb Valentin
  8  Kukovič Nejc
  9  Fistrić Dejan
  10  Posteržin Luka
  12  Čepin Leon
  15  Trupaj Franci
  28  Agrež Sven
  Rezervni igralci
  2  Baloh Timotej
  14  Koncilja Urban
  20  Košir Miha
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   Združena Savinjska
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   2 : 0 20 - Jug Žan (10')
   3 : 1 7 - Kokot Gašper (19')
   4 : 1 27 - Herček Jan (26')
   5 : 1 20 - Jug Žan (30')
   6 : 1 7 - Kokot Gašper (31')
   7 : 1 7 - Kokot Gašper (35')
   8 : 1 28 - Agrež Sven (37')
   9 : 1 27 - Herček Jan (40')
   10 : 1 27 - Herček Jan (51')
   11 : 1 27 - Herček Jan (61')
   Združena Savinjska
   1 : 0   3 - Kunstelj Bor (5')  AG
   2 : 1   17 - Aleš Kristjan (18') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Združena Savinjska
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Združena Savinjska
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Jereb Valentin
       20 - Jug Žan
  36'     9 - Fistrić Dejan
       19 - Kajba Dejan
  36'     28 - Agrež Sven
       7 - Kokot Gašper
  43'     10 - Posteržin Luka
       11 - Jug Žiga
  54'     8 - Kukovič Nejc
       6 - Kladušek Jan
  55'     12 - Čepin Leon
       14 - Drofenik Blaž
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  36'     2 - Baloh Timotej
       5 - Radulj Vid
  48'     14 - Koncilja Urban
       3 - Kunstelj Bor
  48'     20 - Košir Miha
       6 - Artnik Šuster Domen
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan