Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 18. krog 12.05.17
   TEKMA: NK Ljubno - NK Hrastnik 1 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Ljubno ob Savinji - Foršt    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šabec Nik
   1. pomočnik: Brglez Miha
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno
Priimek in ime
  2  Žehelj Miha
  3  Černivšek Maša
  4  Černivšek Matic (K)
  5  Arnič Patrik
  7  Jeraj Kimi
  9  Ajnik David
  11  Bergles Tadej
  12  Robnik Primož (V)
  13  Rezoničnik Urh
  16  Podkrižnik Anza
  19  Kosmač Jan
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  1  Presečki Nik (V)
  3  Moljk Žiga
  6  Džanić Eldin (K)
  8  Šurina Nik
  9  Moljk Aljaž
  10  Dornik Aljaž
  14  Lučić Kikić Žan
  16  Tratar Eva
  17  Lebič Blaž
  27  Kicaj Fidan
  29  Bajramović Alen
  Rezervni igralci
  6  Sem Benjamin
  8  Vincek Nik
  10  Zamernik Rok
  14  Cerar Anže
  Rezervni igralci
  5  Marcen Žiga
  32  Bytyqi Egonis
   TRENER
   NK Ljubno
   Solar Lenart
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   STRELCI
   NK Ljubno
   1 : 3 11 - Bergles Tadej (66')
   NK Hrastnik
   0 : 1   9 - Moljk Aljaž (15') 
   0 : 2   3 - Moljk Žiga (47') 
   0 : 3   10 - Dornik Aljaž (56') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno
   NK Hrastnik
    10 - Dornik Aljaž (70')
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno
   NK Hrastnik
   MENJAVE
   NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  39'     8 - Vincek Nik
       5 - Arnič Patrik
  46'     10 - Zamernik Rok
       2 - Žehelj Miha
  48'     14 - Cerar Anže
       9 - Ajnik David
  52'     6 - Sem Benjamin
       7 - Jeraj Kimi
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
  46'     32 - Bytyqi Egonis
       8 - Šurina Nik
  62'     5 - Marcen Žiga
       29 - Bajramović Alen
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan