Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 18. krog 12.05.17
   TEKMA: NK Ljubno - NK Hrastnik 1 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Ljubno ob Savinji - Foršt    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šabec Nik
   1. pomočnik: Brglez Miha
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno
Priimek in ime Rojen
  2  Žehelj Miha 06.02.03
  3  Černivšek Maša 29.08.03
  4  Černivšek Matic (K) 06.04.02
  5  Arnič Patrik 14.04.04
  7  Jeraj Kimi 20.04.05
  9  Ajnik David 10.10.02
  11  Bergles Tadej 19.05.02
  12  Robnik Primož (V) 03.05.03
  13  Rezoničnik Urh 09.11.04
  16  Podkrižnik Anza 29.07.03
  19  Kosmač Jan 08.07.03
   NK Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  1  Presečki Nik (V) 10.11.02
  3  Moljk Žiga 17.01.03
  6  Džanić Eldin (K) 22.12.02
  8  Šurina Nik 01.05.03
  9  Moljk Aljaž 17.01.03
  10  Dornik Aljaž 13.07.03
  14  Lučić Kikić Žan 22.08.04
  16  Tratar Eva 20.02.03
  17  Lebič Blaž 31.03.03
  27  Kicaj Fidan 01.10.04
  29  Bajramović Alen 01.05.04
  Rezervni igralci
  6  Sem Benjamin 10.06.03
  8  Vincek Nik 12.09.04
  10  Zamernik Rok 03.03.05
  14  Cerar Anže 10.04.03
  Rezervni igralci
  5  Marcen Žiga 03.02.04
  32  Bytyqi Egonis 13.12.04
   TRENER
   NK Ljubno
   Solar Lenart
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   STRELCI
   NK Ljubno
   1 : 3 11 - Bergles Tadej (66')
   NK Hrastnik
   0 : 1   9 - Moljk Aljaž (15') 
   0 : 2   3 - Moljk Žiga (47') 
   0 : 3   10 - Dornik Aljaž (56') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno
   NK Hrastnik
    10 - Dornik Aljaž (70')
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno
   NK Hrastnik
   MENJAVE
   NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  39'     8 - Vincek Nik
       5 - Arnič Patrik
  46'     10 - Zamernik Rok
       2 - Žehelj Miha
  48'     14 - Cerar Anže
       9 - Ajnik David
  52'     6 - Sem Benjamin
       7 - Jeraj Kimi
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
  46'     32 - Bytyqi Egonis
       8 - Šurina Nik
  62'     5 - Marcen Žiga
       29 - Bajramović Alen
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan