Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 18. krog 12.05.17
   TEKMA: NK Laško-Pivovar - KNK Odred Kozje-NK Imeno 3 : 1 (3 : 1)
   Kraj: Laško - Huda jama    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šašivarević Ermin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Laško-Pivovar
Priimek in ime
  1  Tovornik Urban (V)
  40  Šišić Dženan
  42  Cokan Lan
  44  Golob Iztok
  46  Beltram Tim
  56  Blatnik Miha
  58  Ferlin Jakob (K)
  59  Sevšek Peter
  61  Deželak Matic
  62  Teršek Mohor
  71  Dermota Lovro
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Jereb Valentin (V)
  2  Jurak Jakob (K)
  3  Pirš Tim
  4  Kranjčec Alen
  5  Kladušek Jan
  7  Kajba Dejan
  8  Drofenik Blaž
  10  Deljić David
  11  Kladušek Jožef
  13  Kajba Alen
  16  Bezamovski Matic
  Rezervni igralci
  22  Hrastnik Blaž (V)
  34  Končan Jan
  38  Šon Frece Blaž
  41  Alif Jan
  54  Stević Dejan
  79  Dornik Jan Žan
  81  Dorn Šega Stin Mai
  Rezervni igralci
  20  Herček Jan
  21  Mikulan Rok
  22  Agrež Sven
   TRENER
   NK Laško-Pivovar
   Dermota Zlatko
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   STRELCI
   NK Laško-Pivovar
   1 : 0 40 - Šišić Dženan (7')
   2 : 0 59 - Sevšek Peter (19')
   3 : 1 40 - Šišić Dženan (34')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   2 : 1   3 - Pirš Tim (26') 
   OPOMINJANI
   NK Laško-Pivovar
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK Laško-Pivovar
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   NK Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
  34'     38 - Šon Frece Blaž
       71 - Dermota Lovro
  47'     34 - Končan Jan
       40 - Šišić Dženan
  55'     41 - Alif Jan
       42 - Cokan Lan
  57'     81 - Dorn Šega Stin Mai
       62 - Teršek Mohor
  65'     54 - Stević Dejan
       44 - Golob Iztok
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  45'     20 - Herček Jan
       4 - Kranjčec Alen
  57'     21 - Mikulan Rok
       13 - Kajba Alen
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan