Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 17. krog 05.05.17
   TEKMA: NK Hrastnik - Združena Savinjska 4 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Hrastnik - NK Hrastnik    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Turanović Armin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  1  Kicaj Fidan (V)
  3  Moljk Žiga
  5  Marcen Žiga
  6  Džanić Eldin (K)
  8  Šurina Nik
  9  Moljk Aljaž
  10  Dornik Aljaž
  14  Lučić Kikić Žan
  16  Tratar Eva
  17  Lebič Blaž
  32  Bytyqi Egonis
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  1  Bajde Samo (V)
  2  Brglez Iza (K)
  4  Bukovc Taj
  5  Paulič Samo
  6  Artnik Šuster Domen
  7  Praprotnik Lovro
  10  Mojzeš Pascal
  11  Strojanšek Klemen
  15  Glavnik Filip Žak
  17  Aleš Kristjan
  18  Srebočan Domen
  Rezervni igralci
  29  Bajramović Alen
  Rezervni igralci
  8  Drofenik Žiga
  14  Drilon Susuri
   TRENER
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   Združena Savinjska
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   NK Hrastnik
   1 : 1 3 - Moljk Žiga (39')
   2 : 1 3 - Moljk Žiga (42')
   3 : 1 3 - Moljk Žiga (44')
   4 : 1 5 - Marcen Žiga (62')
   Združena Savinjska
   0 : 1   10 - Mojzeš Pascal (30') 
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
   Združena Savinjska
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
   Združena Savinjska
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
  36'     29 - Bajramović Alen
       32 - Bytyqi Egonis
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Drilon Susuri
       15 - Glavnik Filip Žak
  43'     8 - Drofenik Žiga
       2 - Brglez Iza
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan