Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 16. krog 28.04.17
   TEKMA: NK Ljubno - KNK Odred Kozje-NK Imeno 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Ljubno ob Savinji - Foršt    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Božičevič Bor
   1. pomočnik: Aberšek Luka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno
Priimek in ime Rojen
  2  Žehelj Miha 06.02.03
  3  Černivšek Maša 29.08.03
  4  Černivšek Matic (K) 06.04.02
  6  Sem Benjamin 10.06.03
  8  Bergles Tadej 19.05.02
  9  Ajnik David 10.10.02
  12  Robnik Primož (V) 03.05.03
  13  Rezoničnik Urh 09.11.04
  16  Podkrižnik Anza 29.07.03
  19  Kosmač Jan 08.07.03
  21  Centrih Mark 30.09.02
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  4  Kladušek Jan 24.06.03
  6  Drofenik Blaž 06.04.03
  7  Kajba Dejan 10.10.02
  10  Deljić David 01.03.03
  11  Jug Žiga (K) 30.01.02
  12  Bezamovski Matic 27.09.02
  17  Kladušek Jožef 24.06.03
  19  Agrež Sven 26.05.02
  21  Kranjčec Alen 28.02.02
  28  Kajba Alen 10.10.02
  30  Jug Žan (V) 20.10.03
  Rezervni igralci
  10  Cerar Anže 10.04.03
  11  Zamernik Rok 03.03.05
  Rezervni igralci
  9  Pirš Tim 12.08.03
   TRENER
   NK Ljubno
   Solar Lenart
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Štus Sandi
   STRELCI
   NK Ljubno
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   OPOMINJANI
   NK Ljubno
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  41'     11 - Zamernik Rok
       2 - Žehelj Miha
  50'     10 - Cerar Anže
       21 - Centrih Mark
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Pirš Tim
       28 - Kajba Alen
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan