Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 13. krog 07.04.17
   TEKMA: NK Rogaška TSM - NK Šampion 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Krog Borut
   1. pomočnik: Romih Marko
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime
  1  Šarlah Dejan (V)
  3  Pinter Anže
  4  Veselaj Arian
  5  Lugi Argjent
  6  Gajster Gal (K)
  8  Lorber Marcel
  9  Podlesnik Medej
  11  Gashi Eduard
  14  Kuljići Denis
  15  Zavšek Urban
  17  Kužnar Anže
   NK Šampion
Priimek in ime
  4  Kolenc Zevnik Urh
  5  Pečovnik Lovro
  6  Pungaršek Urh
  7  Gajšek Vitan
  10  Štante Anej (K)
  11  Strašek Matej
  19  Vasilić Neven
  20  Maliqi Edon
  21  Goronja Sven
  24  Debelak Tevž
  33  Srše Jaša (V)
  Rezervni igralci
  2  Ivanoš Tilen
  10  Puhek Nik
  12  Hajder Vid (V)
  13  Šef Andraž
  18  Jeršečič Anže
  20  Ristić Igor
  Rezervni igralci
  3  Križnik Jaka
  8  Rihter Tian
  18  Privošnik Luka
  22  Frece Filip
   TRENER
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   NK Šampion
   Šnabl Matjaž
   STRELCI
   NK Rogaška TSM
   1 : 0 9 - Podlesnik Medej (32')
   2 : 0 14 - Kuljići Denis (55')
   NK Šampion
   OPOMINJANI
   NK Rogaška TSM
   NK Šampion
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška TSM
   NK Šampion
   MENJAVE
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  42'     12 - Hajder Vid
       1 - Šarlah Dejan
  45'     2 - Ivanoš Tilen
       3 - Pinter Anže
  63'     10 - Puhek Nik
       14 - Kuljići Denis
  65'     13 - Šef Andraž
       11 - Gashi Eduard
  69'     18 - Jeršečič Anže
       5 - Lugi Argjent
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  40'     18 - Privošnik Luka
       19 - Vasilić Neven
  44'     22 - Frece Filip
       6 - Pungaršek Urh
  60'     3 - Križnik Jaka
       20 - Maliqi Edon
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan