Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 13. krog 07.04.17
   TEKMA: Zreče-Vojnik - Brežice1919 0 : 6 (0 : 2)
   Kraj: Zreče - Zreče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Štefane Dejan
   1. pomočnik: Lunežnik Žiga
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zreče-Vojnik
Priimek in ime
  3  Krajnc Žiga
  4  Guček Žiga
  7  Podgrajšek Žiga (K)
  9  Kejžar Žan
  10  Operčkal Tomaž
  11  Lamprečnik Luka
  14  Kvac Gašper
  15  Korenjak Nac
  16  Pečečnik Urban
  17  Pauman Klemen
  30  Tiganj Elmin (V)
   Brežice1919
Priimek in ime
  2  Borošak Maj
  3  Zorko Domen
  4  Zupan Marko
  6  Geč Nik
  7  Črpič Jakob
  10  Brinovec Mark
  11  Račič Tim
  12  Lovše Arne (V)
  13  Kobe Klemen
  14  Denžič Aljaž
  17  Đapo Jan (K)
  Rezervni igralci
  5  Podgrajšek Matija
  6  Dečar Žiga
  13  Čakš Andraž
  18  Bobik Filip
  Rezervni igralci
  1  Smerdej Lovro Gabriel (V)
  5  Zlobko Filip
  8  Hribar Leon
  20  Debogović Mario
   TRENER
   Zreče-Vojnik
   Kotnik Gregor
   Brežice1919
   Dvorančič Slaviša
   STRELCI
   Zreče-Vojnik
   Brežice1919
   0 : 1   11 - Račič Tim (11') 
   0 : 2   7 - Črpič Jakob (32') 
   0 : 3   11 - Račič Tim (38') 
   0 : 4   17 - Đapo Jan (47') 
   0 : 5   7 - Črpič Jakob (54') 
   0 : 6   17 - Đapo Jan (59') 
   OPOMINJANI
   Zreče-Vojnik
   Brežice1919
   IZKLJUČENI
   Zreče-Vojnik
   Brežice1919
   MENJAVE
   Zreče-Vojnik
  Minuta  Igralec
  49'     6 - Dečar Žiga
       17 - Pauman Klemen
  53'     13 - Čakš Andraž
       10 - Operčkal Tomaž
  61'     5 - Podgrajšek Matija
       16 - Pečečnik Urban
   Brežice1919
  Minuta  Igralec
  19'     5 - Zlobko Filip
       10 - Brinovec Mark
  51'     8 - Hribar Leon
       14 - Denžič Aljaž
  58'     20 - Debogović Mario
       2 - Borošak Maj
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan