Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 12. krog 31.03.17
   TEKMA: NK Šampion - NK Celje 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Celje - Igrišče pri IV.OŠ    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  4  Pečovnik Lovro
  7  Gajšek Vitan
  8  Pungaršek Urh
  11  Strašek Matej
  19  Vasilić Neven
  20  Maliqi Edon
  21  Rančigaj Tadej
  22  Privošnik Luka
  23  Golob Grega (K)
  24  Goronja Sven
  33  Srše Jaša (V)
   NK Celje
Priimek in ime
  1  Rajšter Krištof (V)
  3  Leban Denis
  4  Guček Gal
  6  Vengust Luka (K)
  7  Žnidar Koprivnik Jan
  9  Kantužer Dejan
  10  Čovič Luka
  11  Kužner Rok
  14  Kamburov Valeri
  17  Ajradinović Alen
  18  Veligošek Žiga
  Rezervni igralci
  3  Kocjančič Žak
  10  Frece Filip
  Rezervni igralci
  5  Čebular Maj
  8  Kozar Tin
  15  Veber Tim
  16  Kljun Tom
   TRENER
   NK Šampion
   Đorđevič Jure
   NK Celje
   Bojović Darko
   STRELCI
   NK Šampion
   1 : 1 20 - Maliqi Edon (29')
   NK Celje
   0 : 1   17 - Ajradinović Alen (17') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion
    7 - Gajšek Vitan (33')
   NK Celje
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
   NK Celje
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  51'     10 - Frece Filip
       21 - Rančigaj Tadej
  64'     3 - Kocjančič Žak
       8 - Pungaršek Urh
   NK Celje
  Minuta  Igralec
  43'     15 - Veber Tim
       3 - Leban Denis
  46'     16 - Kljun Tom
       10 - Čovič Luka
  51'     5 - Čebular Maj
       18 - Veligošek Žiga
  57'     8 - Kozar Tin
       7 - Žnidar Koprivnik Jan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan