Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 10. krog 17.03.17
   TEKMA: NK Žalec - NK Rogaška TSM 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Žalec - Športni park Žalec    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik: Romih Marko
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Sorec Jakob (V)
  2  Majcenovič Urh Gaber
  3  Kitak Marko
  5  Djaković Denis
  7  Glušić Nejc
  8  Stojaković Aleks
  9  Seles Tim
  10  Štravs-Mičić Luka
  11  Lešnik Anže
  13  Kočevar Matej
  15  Kujan Arne (K)
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime
  1  Šarlah Dejan (V)
  2  Ivanoš Tilen
  5  Selimi Liridon
  6  Gajster Gal (K)
  8  Lorber Marcel
  11  Gashi Eduard
  13  Šef Andraž
  14  Kuljići Denis
  15  Zavšek Urban
  17  Kužnar Anže
  18  Veselaj Arian
  Rezervni igralci
  4  Kitak Matevž
  6  Fideršek Sebastian
  14  Perger Lipovšek Žan
  16  Jelen Škerlec Maj
  17  Colnarič Matej
  18  Jahdauti Edison
  22  Srebre Matija
  Rezervni igralci
  3  Pinter Anže
  9  Podlesnik Medej
  10  Puhek Nik
   TRENER
   NK Žalec
   Brglez Grega
   NK Rogaška TSM
   Neskić Ibrahim
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 0 10 - Štravs-Mičić Luka (24')
   NK Rogaška TSM
   1 : 1   11 - Gashi Eduard (26') 
   1 : 2   9 - Podlesnik Medej (51') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
   NK Rogaška TSM
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   NK Rogaška TSM
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  57'     6 - Fideršek Sebastian
       3 - Kitak Marko
  57'     18 - Jahdauti Edison
       10 - Štravs-Mičić Luka
  62'     4 - Kitak Matevž
       2 - Majcenovič Urh Gaber
  68'     14 - Perger Lipovšek Žan
       5 - Djaković Denis
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  4'     3 - Pinter Anže
       5 - Selimi Liridon
  45'     9 - Podlesnik Medej
       8 - Lorber Marcel
  65'     10 - Puhek Nik
       14 - Kuljići Denis
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan