Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 10. krog 16.03.17
   TEKMA: ND Mozirje - NK Šampion 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik: Vašl Patrik
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  3  Marcen Adam
  4  Sablatnik Max (K)
  5  Lukač Žan
  6  Rozoničnik Vid
  7  Mešić Fejsal
  8  Steblovnik Burger Sara
  9  Funtek Johan
  10  Skok Jan Franjo
  15  Suhoveršnik Manca
  16  Troger Jan
  41  Suljkanović Anel (V)
   NK Šampion
Priimek in ime
  2  Gajšek Vitan
  3  Frece Filip
  4  Pečovnik Lovro
  5  Privošnik Luka
  6  Vasilić Neven (K)
  7  Blatnik David Peter
  8  Rihter Tian
  9  Rančigaj Tadej
  10  Goronja Sven
  11  Križnik Jaka
  12  Delakorda Tanej (V)
  Rezervni igralci
  17  Skok Nejc
  18  Novak Jakob
  Rezervni igralci
  14  Kocjančič Žak
  15  Nerad Nejc
  16  Goronja Leon
  17  Pungaršek Urh
  33  Srše Jaša (V)
   TRENER
   ND Mozirje
   Bezovnik David
   NK Šampion
   Đorđevič Jure
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 0 7 - Mešić Fejsal (2')
   2 : 0 5 - Lukač Žan (64')
   NK Šampion
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
   NK Šampion
    7 - Blatnik David Peter (38')
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   NK Šampion
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  36'     17 - Skok Nejc
       7 - Mešić Fejsal
  65'     18 - Novak Jakob
       5 - Lukač Žan
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  36'     33 - Srše Jaša
       12 - Delakorda Tanej
  36'     17 - Pungaršek Urh
       3 - Frece Filip
  43'     15 - Nerad Nejc
       9 - Rančigaj Tadej
  49'     14 - Kocjančič Žak
       5 - Privošnik Luka
  62'     16 - Goronja Leon
       8 - Rihter Tian
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan