Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 9. krog 29.10.16
   TEKMA: Brežice1919 - NK Šampion 6 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Golež Tomaž
   1. pomočnik: Knez Aljaž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Brežice1919
Priimek in ime
  1  Smerdej Lovro Gabriel (V)
  2  Borošak Maj
  3  Zorko Domen
  5  Cerjak Nik
  7  Črpič Jakob
  8  Hribar Leon
  10  Lubšina Rašović Gregor
  11  Lovše Arne
  14  Denžič Aljaž
  15  Kostevc Račič Rok
  17  Đapo Jan (K)
   NK Šampion
Priimek in ime
  4  Frece Filip
  6  Maliqi Edon
  9  Gajšek Vitan
  10  Križnik Jaka
  11  Blatnik David Peter (K)
  12  Delakorda Tanej (V)
  13  Vasilić Neven
  14  Rančigaj Tadej
  15  Pungaršek Urh
  17  Goronja Sven
  22  Strašek Matej
  Rezervni igralci
  4  Debogović Mario
  6  Zlobko Filip
  20  Ruedl Andraž
  Rezervni igralci
  8  Kocjančič Žak
  16  Goronja Leon
  18  Kocijan Blaž
   TRENER
   Brežice1919
   Mlakar Alojz
   NK Šampion
   Šnabl Matjaž
   STRELCI
   Brežice1919
   1 : 0 17 - Đapo Jan (16')11m
   2 : 1 14 - Denžič Aljaž (24')
   3 : 1 20 - Ruedl Andraž (46')
   4 : 1 17 - Đapo Jan (53')
   5 : 1 17 - Đapo Jan (56')
   6 : 1 17 - Đapo Jan (65')
   NK Šampion
   1 : 1   6 - Maliqi Edon (19') 
   OPOMINJANI
   Brežice1919
   NK Šampion
    22 - Strašek Matej (15')
    4 - Frece Filip (46')
    9 - Gajšek Vitan (62')
    8 - Kocjančič Žak (70')
   IZKLJUČENI
   Brežice1919
   NK Šampion
    22 - Strašek Matej (51')
   MENJAVE
   Brežice1919
  Minuta  Igralec
  40'     20 - Ruedl Andraž
       11 - Lovše Arne
  44'     6 - Zlobko Filip
       14 - Denžič Aljaž
  56'     4 - Debogović Mario
       2 - Borošak Maj
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  48'     18 - Kocijan Blaž
       15 - Pungaršek Urh
  54'     8 - Kocjančič Žak
       10 - Križnik Jaka
  60'     16 - Goronja Leon
       17 - Goronja Sven
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan