Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 9. krog 28.10.16
   TEKMA: Rudar Velenje - NK Rogaška TSM 4 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Velenje - Umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Gajić Tomislav
   1. pomočnik: Seničar Tim
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  2  Brecl Žan
  3  Matošević Jure
  4  Dvorjak Aleš
  6  Šlehta Nik
  7  Halilović Meris
  10  Kovačević Leon (K)
  13  Podpečan Sergej
  16  Gošnik Svit
  19  Klemenc Bor
  20  Irmančnik Kristjan
  99  Mihelak Klemen (V)
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime
  1  Šarlah Dejan (V)
  3  Pinter Anže
  4  Veselaj Arian
  5  Lugi Argjent
  6  Gajster Gal (K)
  8  Lorber Marcel
  9  Podlesnik Medej
  11  Gashi Eduard
  14  Kuljići Denis
  15  Zavšek Urban
  17  Kužnar Anže
  Rezervni igralci
  5  Selmanaj Rinor
  8  Sejdinović Demir
  9  Videtič Aljoša
  14  Stropnik Matija
  15  Muršič Gal
  17  Podhovnik Luka
  Rezervni igralci
  10  Puhek Nik
  12  Hajder Vid (V)
  13  Šef Andraž
  19  Kastrati Ilirian
   TRENER
   Rudar Velenje
   Bernjak Sebastjan
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   STRELCI
   Rudar Velenje
   1 : 0 7 - Halilović Meris (11')
   2 : 0 8 - Sejdinović Demir (40')
   3 : 0 10 - Kovačević Leon (42')
   4 : 0 17 - Podhovnik Luka (56')
   NK Rogaška TSM
   4 : 1   10 - Puhek Nik (70') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje
   NK Rogaška TSM
    14 - Kuljići Denis (18')
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje
   NK Rogaška TSM
   MENJAVE
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  35'     14 - Stropnik Matija
       3 - Matošević Jure
  36'     15 - Muršič Gal
       2 - Brecl Žan
  36'     8 - Sejdinović Demir
       16 - Gošnik Svit
  36'     9 - Videtič Aljoša
       4 - Dvorjak Aleš
  54'     17 - Podhovnik Luka
       7 - Halilović Meris
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  49'     13 - Šef Andraž
       3 - Pinter Anže
  52'     10 - Puhek Nik
       9 - Podlesnik Medej
  61'     19 - Kastrati Ilirian
       11 - Gashi Eduard
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan