Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 8. krog 21.10.16
   TEKMA: NK Celje - Rudar Velenje 5 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Celje - Olimp    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahole Jože
   1. pomočnik: Romih Marko
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje
Priimek in ime
  1  Majšler Tilen (V)
  5  Rakar Michael
  6  Vengust Luka
  8  Imamović Denis
  9  Kondić Mitrović Uroš
  11  Razpotnik Teo
  13  Stopar Tilen
  14  Ivanuš Alen
  16  Marković Kristijan
  19  Sešlar Svit
  20  Mlinar Andraž (K)
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  3  Matošević Jure
  4  Dvorjak Aleš
  7  Mrkonjić Teo
  8  Gošnik Svit
  9  Blaj Marcel
  10  Smajlović Damir (K)
  13  Videtič Aljoša
  14  Hrastnik Kristjan
  17  Jovanović Sandro
  19  Vižintin Pavel
  99  Mihelak Klemen (V)
  Rezervni igralci
  4  Rauter Nik
  7  Vodeb Patrick
  10  Vezaj Sead
  15  Kantužer Dejan
  17  Škoflek Maj
  18  Koprivc Mateo
  Rezervni igralci
  2  Selmanaj Rinor
  6  Sejdinović Demir
  18  Bulajić Arne
  20  Podhovnik Luka
   TRENER
   NK Celje
   Gobec Marko
   Rudar Velenje
   Bernjak Sebastjan
   STRELCI
   NK Celje
   1 : 0 14 - Ivanuš Alen (34')
   2 : 0 19 - Sešlar Svit (51')
   3 : 0 19 - Sešlar Svit (52')
   4 : 0 5 - Rakar Michael (59')
   5 : 0 11 - Razpotnik Teo (67')
   Rudar Velenje
   OPOMINJANI
   NK Celje
   Rudar Velenje
    4 - Dvorjak Aleš (44')
    10 - Smajlović Damir (54')
   IZKLJUČENI
   NK Celje
   Rudar Velenje
   MENJAVE
   NK Celje
  Minuta  Igralec
  36'     10 - Vezaj Sead
       20 - Mlinar Andraž
  47'     7 - Vodeb Patrick
       9 - Kondić Mitrović Uroš
  52'     17 - Škoflek Maj
       14 - Ivanuš Alen
  55'     18 - Koprivc Mateo
       6 - Vengust Luka
  55'     15 - Kantužer Dejan
       19 - Sešlar Svit
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  36'     6 - Sejdinović Demir
       3 - Matošević Jure
  52'     20 - Podhovnik Luka
       13 - Videtič Aljoša
  56'     2 - Selmanaj Rinor
       10 - Smajlović Damir
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan