Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 8. krog 21.10.16
   TEKMA: NK Rogaška TSM - Zreče-Vojnik 5 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec-umetna trava    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik: Veber Aleks
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime
  2  Ivanoš Tilen
  3  Pinter Anže
  4  Veselaj Arian
  5  Lugi Argjent
  6  Gajster Gal (K)
  8  Lorber Marcel
  9  Podlesnik Medej
  12  Hajder Vid (V)
  14  Kuljići Denis
  15  Zavšek Urban
  17  Kužnar Anže
   Zreče-Vojnik
Priimek in ime
  3  Krajnc Žiga
  4  Guček Žiga
  7  Podgrajšek Žiga (K)
  8  Jeršin Anej
  10  Operčkal Tomaž
  11  Petek Andraž
  14  Pec Jaka
  15  Korenjak Nac
  17  Pauman Klemen
  18  Kvac Gašper
  30  Tiganj Elmin (V)
  Rezervni igralci
  1  Šarlah Dejan (V)
  10  Puhek Nik
  11  Gashi Eduard
  19  Kastrati Ilirian
  Rezervni igralci
  1  Pečečnik Urban (V)
  2  Ratej Patrik
  5  Podgrajšek Matija
  6  Dečar Žiga
  9  Kejžar Žan
  13  Petek Jernej
  16  Skamen Vid
   TRENER
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   Zreče-Vojnik
   Kotnik Gregor
   STRELCI
   NK Rogaška TSM
   1 : 0 9 - Podlesnik Medej (35')
   2 : 0 11 - Gashi Eduard (51')
   3 : 0 15 - Zavšek Urban (53')
   4 : 0 11 - Gashi Eduard (54')
   5 : 0 10 - Puhek Nik (70')
   Zreče-Vojnik
   OPOMINJANI
   NK Rogaška TSM
   Zreče-Vojnik
    13 - Petek Jernej (36')
    18 - Kvac Gašper (58')
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška TSM
   Zreče-Vojnik
   MENJAVE
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  42'     11 - Gashi Eduard
       9 - Podlesnik Medej
  51'     1 - Šarlah Dejan
       12 - Hajder Vid
  53'     10 - Puhek Nik
       14 - Kuljići Denis
  59'     19 - Kastrati Ilirian
       5 - Lugi Argjent
   Zreče-Vojnik
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Petek Jernej
       10 - Operčkal Tomaž
  36'     1 - Pečečnik Urban
       30 - Tiganj Elmin
  47'     9 - Kejžar Žan
       15 - Korenjak Nac
  64'     6 - Dečar Žiga
       14 - Pec Jaka
  64'     16 - Skamen Vid
       3 - Krajnc Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan