Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 8. krog 21.10.16
   TEKMA: ND Mozirje - Brežice1919 0 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šabec Nik
   1. pomočnik: Sedlarevič Zoran
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Pevec Blatnik Urban (V)
  3  Marcen Adam
  4  Sablatnik Max (K)
  5  Lukač Žan
  7  Mešić Fejsal
  8  Steblovnik Burger Sara
  9  Rozoničnik Vid
  10  Skok Jan Franjo
  13  Skok Nejc
  15  Suhoveršnik Manca
  17  Troger Jan
   Brežice1919
Priimek in ime
  2  Borošak Maj
  3  Zorko Domen
  5  Cerjak Nik
  6  Kukovica Luka
  7  Črpič Jakob
  9  Đapo Jan (K)
  10  Brinovec Mark
  11  Račič Tim
  12  Lovše Arne (V)
  15  Kostevc Račič Rok
  18  Geč Nik
  Rezervni igralci
  2  Horvat Žiga
  11  Benda Gal
  Rezervni igralci
  1  Smerdej Lovro Gabriel (V)
  4  Denžič Aljaž
  14  Kobe Klemen
   TRENER
   ND Mozirje
   Bezovnik David
   Brežice1919
   Mlakar Alojz
   STRELCI
   ND Mozirje
   Brežice1919
   0 : 1   9 - Đapo Jan (9') 
   0 : 2   11 - Račič Tim (44') 
   0 : 3   9 - Đapo Jan (48') 
   0 : 4   9 - Đapo Jan (67') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
    3 - Marcen Adam (26')
    7 - Mešić Fejsal (50')
   Brežice1919
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   Brežice1919
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  50'     2 - Horvat Žiga
       7 - Mešić Fejsal
  59'     11 - Benda Gal
       5 - Lukač Žan
   Brežice1919
  Minuta  Igralec
  53'     14 - Kobe Klemen
       18 - Geč Nik
  65'     1 - Smerdej Lovro Gabriel
       12 - Lovše Arne
  66'     4 - Denžič Aljaž
       10 - Brinovec Mark
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan