Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 7. krog 14.10.16
   TEKMA: NK Žalec - NK Šampion 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Žalec - Športni park Žalec    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Mežnar Matic
   1. pomočnik: Vašl Scott
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Sorec Jakob (V)
  2  Majcenovič Urh Gaber
  3  Kitak Marko
  5  Djaković Denis
  7  Glušić Nejc
  8  Stojaković Aleks
  9  Seles Tim
  10  Zeljković Adrian (K)
  13  Kočevar Matej
  16  Kujan Arne
  17  Lešnik Anže
   NK Šampion
Priimek in ime
  4  Frece Filip
  6  Rihter Tian
  8  Rančigaj Tadej
  9  Gajšek Vitan
  10  Križnik Jaka
  11  Blatnik David Peter (K)
  12  Delakorda Tanej (V)
  14  Privošnik Luka
  15  Maliqi Edon
  17  Goronja Sven
  22  Strašek Matej
  Rezervni igralci
  4  Kitak Matevž
  6  Fideršek Sebastian
  11  Dragić Bojan
  14  Dežnikar Drobež Anže
  15  Perger Lipovšek Žan
  18  Vihernik Pilko Jon
  Rezervni igralci
  1  Srše Jaša
  3  Goronja Leon
  5  Nerad Nejc
  20  Kocjančič Žak
   TRENER
   NK Žalec
   Brglez Grega
   NK Šampion
   Đorđevič Jure
   STRELCI
   NK Žalec
   NK Šampion
   0 : 1   17 - Goronja Sven (34') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
    8 - Stojaković Aleks (43')
   NK Šampion
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   NK Šampion
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  48'     6 - Fideršek Sebastian
       5 - Djaković Denis
  50'     15 - Perger Lipovšek Žan
       8 - Stojaković Aleks
  50'     4 - Kitak Matevž
       7 - Glušić Nejc
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Srše Jaša
       12 - Delakorda Tanej
  46'     5 - Nerad Nejc
       15 - Maliqi Edon
  48'     20 - Kocjančič Žak
       11 - Blatnik David Peter
  52'     3 - Goronja Leon
       6 - Rihter Tian
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan