Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 6. krog 07.10.16
   TEKMA: NK Celje - NK Rogaška TSM 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Celje - Olimp    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šabec Nik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje
Priimek in ime
  1  Majšler Tilen (V)
  4  Guček Gal
  6  Kantužer Dejan
  8  Malis Luka (K)
  9  Ivanuš Alen
  10  Čovič Luka
  11  Kužner Rok
  14  Kamburov Valeri
  16  Zymeri Dardan
  17  Stopar Tilen
  20  Rakar Michael
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime
  2  Ivanoš Tilen
  3  Pinter Anže
  4  Veselaj Arian
  5  Lugi Argjent
  6  Gajster Gal (K)
  8  Lorber Marcel
  9  Podlesnik Medej
  12  Hajder Vid (V)
  14  Kuljići Denis
  15  Zavšek Urban
  17  Kužnar Anže
  Rezervni igralci
  2  Resnik Žan
  5  Čebular Maj
  7  Veber Tim
  19  Veber Tilen
  Rezervni igralci
  1  Šarlah Dejan (V)
  10  Puhek Nik
  11  Gashi Eduard
  13  Šef Andraž
  19  Kastrati Ilirian
   TRENER
   NK Celje
   Bojović Darko
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   STRELCI
   NK Celje
   1 : 0 16 - Zymeri Dardan (3')
   2 : 0 16 - Zymeri Dardan (19')
   3 : 0 6 - Kantužer Dejan (26')
   NK Rogaška TSM
   OPOMINJANI
   NK Celje
   NK Rogaška TSM
   IZKLJUČENI
   NK Celje
   NK Rogaška TSM
   MENJAVE
   NK Celje
  Minuta  Igralec
  45'     5 - Čebular Maj
       16 - Zymeri Dardan
  51'     7 - Veber Tim
       8 - Malis Luka
  51'     2 - Resnik Žan
       6 - Kantužer Dejan
  51'     19 - Veber Tilen
       9 - Ivanuš Alen
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Šarlah Dejan
       12 - Hajder Vid
  40'     11 - Gashi Eduard
       9 - Podlesnik Medej
  54'     13 - Šef Andraž
       5 - Lugi Argjent
  55'     19 - Kastrati Ilirian
       14 - Kuljići Denis
  57'     10 - Puhek Nik
       11 - Gashi Eduard
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan