Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 6. krog 07.10.16
   TEKMA: NK Šampion - Rudar Velenje 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Celje - Igrišče pri IV.OŠ    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Jakop Izidor
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  2  Rihter Tian
  3  Križnik Jaka
  5  Nerad Nejc
  8  Gajšek Vitan
  9  Blatnik David Peter (K)
  10  Perc Nick
  11  Maliqi Edon
  12  Delakorda Tanej (V)
  14  Frece Filip
  17  Goronja Sven
  22  Strašek Matej
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  1  Daničić Nikola (V)
  3  Matošević Jure
  7  Halilović Meris
  8  Irmančnik Kristjan
  9  Gošnik Svit
  10  Sejdinović Demir
  13  Podpečan Sergej
  14  Hrastnik Kristjan (K)
  17  Brecl Žan
  19  Mežnar Matjaž
  21  Šlehta Nik
  Rezervni igralci
  6  Rančigaj Tadej
  13  Goronja Leon
  15  Kocjančič Žak
  18  Turatović Muamer
  20  Privošnik Luka
  Rezervni igralci
  6  Sadiković Jasmin
  12  Ovnič Marij (V)
  16  Selmanaj Rinor
   TRENER
   NK Šampion
   Arčan Bojan
   Rudar Velenje
   Bernjak Sebastjan
   STRELCI
   NK Šampion
   1 : 1 10 - Perc Nick (48')
   Rudar Velenje
   0 : 1   10 - Sejdinović Demir (3') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion
   Rudar Velenje
    21 - Šlehta Nik (41')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
   Rudar Velenje
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  47'     15 - Kocjančič Žak
       17 - Goronja Sven
  47'     20 - Privošnik Luka
       3 - Križnik Jaka
  47'     6 - Rančigaj Tadej
       5 - Nerad Nejc
  68'     13 - Goronja Leon
       2 - Rihter Tian
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  63'     12 - Ovnič Marij
       1 - Daničić Nikola
  63'     6 - Sadiković Jasmin
       14 - Hrastnik Kristjan
  68'     16 - Selmanaj Rinor
       17 - Brecl Žan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan