Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 3. krog 05.10.16
   TEKMA: NK Rogaška TSM - Brežice1919 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Sedlarevič Nikodin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime
  1  Šarlah Dejan (V)
  2  Ivanoš Tilen
  3  Pinter Anže
  4  Veselaj Arian
  5  Lugi Argjent
  6  Gajster Gal (K)
  8  Lorber Marcel
  9  Podlesnik Medej
  14  Kuljići Denis
  15  Zavšek Urban
  17  Kužnar Anže
   Brežice1919
Priimek in ime
  3  Zorko Domen
  5  Cerjak Nik
  6  Kukovica Luka
  8  Hribar Leon
  9  Đapo Jan (K)
  10  Brinovec Mark
  11  Račič Tim
  12  Lovše Arne (V)
  16  Borošak Maj
  18  Geč Nik
  19  Črpič Jakob
  Rezervni igralci
  10  Puhek Nik
  11  Gashi Eduard
  12  Hajder Vid (V)
  13  Šef Andraž
  19  Kastrati Ilirian
  Rezervni igralci
  1  Smerdej Lovro Gabriel (V)
  4  Debogović Mario
  13  Lubšina Rašović Gregor
  14  Denžič Aljaž
  15  Kobe Klemen
  20  Molan Marko
   TRENER
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   Brežice1919
   Dvorančič Slaviša
   STRELCI
   NK Rogaška TSM
   Brežice1919
   0 : 1   9 - Đapo Jan (10')  11m
   OPOMINJANI
   NK Rogaška TSM
    3 - Pinter Anže (34')
   Brežice1919
    18 - Geč Nik (45')
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška TSM
   Brežice1919
   MENJAVE
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Hajder Vid
       1 - Šarlah Dejan
  46'     11 - Gashi Eduard
       9 - Podlesnik Medej
  55'     10 - Puhek Nik
       8 - Lorber Marcel
  60'     13 - Šef Andraž
       3 - Pinter Anže
  68'     19 - Kastrati Ilirian
       14 - Kuljići Denis
   Brežice1919
  Minuta  Igralec
  66'     13 - Lubšina Rašović Gregor
       11 - Račič Tim
  71'     15 - Kobe Klemen
       8 - Hribar Leon
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan