Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 5. krog 30.09.16
   TEKMA: Rudar Velenje - Brežice1919 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Velenje - Umetna trava    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Meh Blaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  1  Ovnič Marij (V)
  3  Matošević Jure
  4  Dvorjak Aleš
  6  Sejdinović Demir
  7  Halilović Meris
  8  Mežnar Matjaž
  10  Kovačević Leon (K)
  14  Muršič Gal
  15  Šlehta Nik
  19  Gošnik Svit
  20  Irmančnik Kristjan
   Brežice1919
Priimek in ime
  2  Borošak Maj
  3  Zorko Domen
  5  Lubšina Rašović Gregor
  6  Kukovica Luka
  7  Črpič Jakob
  8  Hribar Leon
  9  Đapo Jan (K)
  10  Brinovec Mark
  11  Račič Tim
  12  Lovše Arne (V)
  18  Geč Nik
  Rezervni igralci
  9  Videtič Aljoša
  13  Podpečan Sergej
  16  Selmanaj Rinor
  17  Podhovnik Luka
  18  Sadiković Jasmin
  Rezervni igralci
  1  Smerdej Lovro Gabriel (V)
  4  Debogović Mario
  14  Denžič Aljaž
  17  Molan Marko
   TRENER
   Rudar Velenje
   Bernjak Sebastjan
   Brežice1919
   Dvorančič Slaviša
   STRELCI
   Rudar Velenje
   1 : 1 6 - Sejdinović Demir (57')
   Brežice1919
   0 : 1   11 - Račič Tim (32') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje
    20 - Irmančnik Kristjan (33')
    6 - Sejdinović Demir (59')
   Brežice1919
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje
   Brežice1919
   MENJAVE
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  48'     9 - Videtič Aljoša
       3 - Matošević Jure
  58'     17 - Podhovnik Luka
       14 - Muršič Gal
  61'     18 - Sadiković Jasmin
       7 - Halilović Meris
  67'     16 - Selmanaj Rinor
       6 - Sejdinović Demir
   Brežice1919
  Minuta  Igralec
  61'     1 - Smerdej Lovro Gabriel
       12 - Lovše Arne
  68'     14 - Denžič Aljaž
       8 - Hribar Leon
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan