Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 5. krog 30.09.16
   TEKMA: NK Celje - ND Mozirje 4 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Celje - Olimp    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Lončar Miha
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje
Priimek in ime
  1  Klep Luka (V)
  4  Guček Gal
  6  Vengust Luka (K)
  8  Malis Luka
  9  Kondić Mitrović Uroš
  10  Čovič Luka
  11  Kužner Rok
  14  Kamburov Valeri
  15  Kantužer Dejan
  16  Zymeri Dardan
  17  Stopar Tilen
   ND Mozirje
Priimek in ime
  2  Horvat Žiga
  3  Marcen Adam
  4  Sablatnik Max (K)
  5  Lukač Žan
  7  Mešić Fejsal
  8  Steblovnik Burger Sara
  9  Ugovšek Gal
  10  Skok Jan Franjo
  15  Suhoveršnik Manca
  18  Novak Jakob
  41  Suljkanović Anel (V)
  Rezervni igralci
  5  Čebular Maj
  7  Veber Tim
  18  Veligošek Žiga
  19  Veber Tilen
  Rezervni igralci
  6  Benedik Kaja
  11  Benda Gal
   TRENER
   NK Celje
   Bojović Darko
   ND Mozirje
   STRELCI
   NK Celje
   1 : 0 17 - Stopar Tilen (6')
   2 : 0 16 - Zymeri Dardan (18')
   3 : 0 9 - Kondić Mitrović Uroš (28')11m
   4 : 0 11 - Kužner Rok (42')
   ND Mozirje
   OPOMINJANI
   NK Celje
   ND Mozirje
   IZKLJUČENI
   NK Celje
   ND Mozirje
   MENJAVE
   NK Celje
  Minuta  Igralec
  43'     5 - Čebular Maj
       9 - Kondić Mitrović Uroš
  43'     19 - Veber Tilen
       16 - Zymeri Dardan
  51'     18 - Veligošek Žiga
       17 - Stopar Tilen
  51'     7 - Veber Tim
       10 - Čovič Luka
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  17'     11 - Benda Gal
       18 - Novak Jakob
  44'     6 - Benedik Kaja
       9 - Ugovšek Gal
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan