Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 4. krog 23.09.16
   TEKMA: NK Šampion - NK Rogaška TSM 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Celje - Igrišče pri IV.OŠ    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  4  Maliqi Edon
  5  Nerad Nejc
  8  Pečovnik Lovro
  9  Gajšek Vitan
  10  Križnik Jaka
  12  Delakorda Tanej (V)
  15  Goronja Sven
  17  Rihter Tian (K)
  19  Vasilić Neven
  20  Frece Filip
  22  Strašek Matej
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime
  3  Pinter Anže
  4  Veselaj Arian
  5  Lugi Argjent
  6  Gajster Gal (K)
  8  Lorber Marcel
  9  Podlesnik Medej
  11  Gashi Eduard
  12  Šarlah Dejan (V)
  13  Šef Andraž
  14  Kuljići Denis
  19  Kastrati Ilirian
  Rezervni igralci
  6  Kocijan Blaž
  11  Turatović Muamer
  13  Pungaršek Urh
  14  Privošnik Luka
  18  Goronja Leon
  Rezervni igralci
  2  Ivanoš Tilen
  7  Šiljeg Nejc
  10  Puhek Nik
  16  Šiljeg Niki
   TRENER
   NK Šampion
   Đorđevič Jure
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   STRELCI
   NK Šampion
   NK Rogaška TSM
   0 : 1   4 - Veselaj Arian (19')  11m
   0 : 2   8 - Lorber Marcel (61') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion
    9 - Gajšek Vitan (53')
   NK Rogaška TSM
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
   NK Rogaška TSM
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  49'     14 - Privošnik Luka
       5 - Nerad Nejc
  49'     13 - Pungaršek Urh
       15 - Goronja Sven
  65'     6 - Kocijan Blaž
       4 - Maliqi Edon
  65'     11 - Turatović Muamer
       17 - Rihter Tian
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  44'     7 - Šiljeg Nejc
       9 - Podlesnik Medej
  49'     16 - Šiljeg Niki
       13 - Šef Andraž
  58'     10 - Puhek Nik
       14 - Kuljići Denis
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan