Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 3. krog 16.09.16
   TEKMA: NK Celje - NK Šampion 5 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Celje - Olimp    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Mitrovič Marko
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje
Priimek in ime
  1  Kepa Nejc (V)
  4  Guček Gal
  6  Vengust Luka (K)
  8  Malis Luka
  9  Kondić Mitrović Uroš
  10  Čovič Luka
  11  Kužner Rok
  14  Kamburov Valeri
  17  Ajradinović Alen
  18  Rakar Michael
  20  Kantužer Dejan
   NK Šampion
Priimek in ime
  2  Kolenc Zevnik Urh (K)
  3  Pečovnik Lovro
  5  Frece Filip
  8  Rančigaj Tadej
  10  Križnik Jaka
  11  Blatnik David Peter
  12  Delakorda Tanej (V)
  13  Rihter Tian
  15  Goronja Sven
  17  Pungaršek Urh
  19  Vasilić Neven
  Rezervni igralci
  5  Čebular Maj
  7  Veber Tim
  12  Rajšter Krištof (V)
  16  Zymeri Dardan
  19  Veber Tilen
  21  Klep Luka
  Rezervni igralci
  4  Maliqi Edon
  6  Kocjančič Žak
  9  Kocijan Blaž
  14  Privošnik Luka
  20  Goronja Leon
  22  Strašek Matej
   TRENER
   NK Celje
   Bojović Darko
   NK Šampion
   Arčan Bojan
   STRELCI
   NK Celje
   1 : 0 9 - Kondić Mitrović Uroš (9')
   2 : 0 9 - Kondić Mitrović Uroš (24')
   3 : 0 9 - Kondić Mitrović Uroš (48')
   4 : 0 9 - Kondić Mitrović Uroš (55')
   5 : 0 16 - Zymeri Dardan (70')
   NK Šampion
   OPOMINJANI
   NK Celje
   NK Šampion
   IZKLJUČENI
   NK Celje
   NK Šampion
   MENJAVE
   NK Celje
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Zymeri Dardan
       10 - Čovič Luka
  50'     19 - Veber Tilen
       17 - Ajradinović Alen
  54'     7 - Veber Tim
       8 - Malis Luka
  59'     5 - Čebular Maj
       9 - Kondić Mitrović Uroš
  62'     21 - Klep Luka
       14 - Kamburov Valeri
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  36'     4 - Maliqi Edon
       17 - Pungaršek Urh
  36'     22 - Strašek Matej
       15 - Goronja Sven
  50'     14 - Privošnik Luka
       5 - Frece Filip
  50'     6 - Kocjančič Žak
       11 - Blatnik David Peter
  62'     9 - Kocijan Blaž
       8 - Rančigaj Tadej
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan