Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 1. krog 02.09.16
   TEKMA: Zreče-Vojnik - Rudar Velenje 0 : 5 (0 : 2)
   Kraj: Zreče - Zreče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Kozole Klemen
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zreče-Vojnik
Priimek in ime
  3  Krajnc Žiga
  4  Guček Žiga
  5  Podgrajšek Matija
  7  Podgrajšek Žiga (K)
  9  Kejžar Žan
  10  Ratej Patrik
  11  Petek Andraž
  12  Tiganj Elmin (V)
  13  Bovha Gašper
  14  Korenjak Nac
  17  Jeršin Anej
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  1  Ovnič Marij (V)
  2  Blaj Marcel
  3  Matošević Jure
  4  Dvorjak Aleš
  5  Podpečan Sergej
  8  Muršič Gal
  9  Videtič Aljoša (K)
  10  Kovačević Leon
  11  Gošnik Svit
  17  Halilović Meris
  20  Irmančnik Kristjan
  Rezervni igralci
  1  Borinc Gal (V)
  2  Lamprečnik Luka
  6  Boček Anže
  8  Pec Jaka
  15  Petek Jernej
  16  Kvac Gašper
  18  Radić Rok
  Rezervni igralci
  6  Podhovnik Luka
  7  Sejdinović Demir
  18  Hudournik Rok
  19  Turinek Sebastjan
   TRENER
   Zreče-Vojnik
   Kotnik Gregor
   Rudar Velenje
   Bernjak Sebastjan
   STRELCI
   Zreče-Vojnik
   Rudar Velenje
   0 : 1   17 - Halilović Meris (5') 
   0 : 2   2 - Blaj Marcel (19') 
   0 : 3   10 - Kovačević Leon (38') 
   0 : 4   2 - Blaj Marcel (48') 
   0 : 5   2 - Blaj Marcel (49') 
   OPOMINJANI
   Zreče-Vojnik
    16 - Kvac Gašper (65')
   Rudar Velenje
    10 - Kovačević Leon (22')
   IZKLJUČENI
   Zreče-Vojnik
   Rudar Velenje
   MENJAVE
   Zreče-Vojnik
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Borinc Gal
       12 - Tiganj Elmin
  39'     16 - Kvac Gašper
       5 - Podgrajšek Matija
  40'     15 - Petek Jernej
       9 - Kejžar Žan
  44'     8 - Pec Jaka
       14 - Korenjak Nac
  48'     2 - Lamprečnik Luka
       13 - Bovha Gašper
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  42'     18 - Hudournik Rok
       10 - Kovačević Leon
  47'     19 - Turinek Sebastjan
       4 - Dvorjak Aleš
  48'     7 - Sejdinović Demir
       8 - Muršič Gal
  48'     6 - Podhovnik Luka
       9 - Videtič Aljoša
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan