Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 10. krog 10.05.17
   TEKMA: Brežice1919 - NŠ NK Krško 2 : 2 (0 : 2)
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Lindič Danijel
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Brežice1919
Priimek in ime
  3  Zorko Domen
  4  Zupan Marko
  5  Cerjak Nik
  6  Kukovica Luka
  7  Črpič Jakob
  8  Geč Nik
  9  Đapo Jan (K)
  11  Račič Tim
  12  Lovše Arne (V)
  13  Lubšina Rašović Gregor
  15  Kobe Klemen
   NŠ NK Krško
Priimek in ime
  1  Stanojević Filip (V)
  4  Kuselj Luka
  5  Zorc Tilen
  8  Račič Gabrijel
  9  Ivančič Davor
  10  Glogovšek Kristjan
  11  Ivančič Nenad
  14  Jordan Marko
  16  Šantej Miha
  19  Hodžič Ermin (K)
  20  Radovič Nik
  Rezervni igralci
  1  Smerdej Lovro Gabriel
  2  Borošak Maj
  10  Hribar Leon
  14  Debogović Mario
  18  Denžič Aljaž
  20  Ruedl Andraž
  21  Papac Nik
  Rezervni igralci
  7  Burja Franc
  15  Kolukaj Qerim
   TRENER
   Brežice1919
   Dvorančič Slaviša
   NŠ NK Krško
   Milar Blaž
   STRELCI
   Brežice1919
   1 : 2 13 - Lubšina Rašović Gregor (45')
   2 : 2 18 - Denžič Aljaž (67')
   NŠ NK Krško
   0 : 1   11 - Ivančič Nenad (3') 
   0 : 2   9 - Ivančič Davor (16') 
   OPOMINJANI
   Brežice1919
    3 - Zorko Domen (15')
    5 - Cerjak Nik (63')
    6 - Kukovica Luka (68')
   NŠ NK Krško
   IZKLJUČENI
   Brežice1919
   NŠ NK Krško
   MENJAVE
   Brežice1919
  Minuta  Igralec
  43'     18 - Denžič Aljaž
       8 - Geč Nik
  48'     10 - Hribar Leon
       15 - Kobe Klemen
  63'     21 - Papac Nik
       9 - Đapo Jan
   NŠ NK Krško
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan