Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 16/17
  Zapisnik: 15. krog 05.05.17
   TEKMA: NK Rogaška TSM - NK Celje 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Vozlič David
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime
  2  Ivanoš Tilen
  4  Veselaj Arian
  6  Gajster Gal (K)
  7  Selimi Liridon
  8  Lorber Marcel
  9  Podlesnik Medej
  11  Gashi Eduard
  12  Hajder Vid (V)
  14  Kuljići Denis
  15  Zavšek Urban
  17  Kužnar Anže
   NK Celje
Priimek in ime
  1  Rajšter Krištof (V)
  3  Resnik Žan
  4  Guček Gal
  5  Čebular Maj
  7  Žnidar Koprivnik Jan
  10  Čovič Luka
  11  Kužner Rok (K)
  14  Kamburov Valeri
  17  Ajradinović Alen
  19  Veber Tilen
  20  Veber Tim
  Rezervni igralci
  1  Šarlah Dejan (V)
  3  Pinter Anže
  10  Puhek Nik
  13  Šef Andraž
  16  Jeršečič Anže
  Rezervni igralci
  8  Malis Luka
  9  Kantužer Dejan
  15  Klep Luka
  16  Zymeri Dardan
  18  Veligošek Žiga
   TRENER
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   NK Celje
   Bojović Darko
   STRELCI
   NK Rogaška TSM
   1 : 0 15 - Zavšek Urban (13')
   2 : 0 10 - Puhek Nik (65')
   NK Celje
   OPOMINJANI
   NK Rogaška TSM
   NK Celje
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška TSM
   NK Celje
   MENJAVE
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  54'     10 - Puhek Nik
       14 - Kuljići Denis
  59'     13 - Šef Andraž
       8 - Lorber Marcel
  65'     16 - Jeršečič Anže
       2 - Ivanoš Tilen
  68'     3 - Pinter Anže
       9 - Podlesnik Medej
  70'     1 - Šarlah Dejan
       12 - Hajder Vid
   NK Celje
  Minuta  Igralec
  45'     16 - Zymeri Dardan
       20 - Veber Tim
  49'     20 - Veber Tim
       19 - Veber Tilen
  53'     9 - Kantužer Dejan
       7 - Žnidar Koprivnik Jan
  59'     8 - Malis Luka
       5 - Čebular Maj
  66'     15 - Klep Luka
       10 - Čovič Luka
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan